[Новини]MEIZU M6t - смартфон на всі випадки життя!

2662

2

2018-10-04 00:02

Show all posts
20180929-M6T 1200.png

Усім привіт! Навчальний рік стартував місяць тому. Ви уже придбали якийсь новий гаджет? Якщо вам потрібен бюджетний смартфон: недорогий, без не завжди потрібних "особливостей", MEIZU M6t - ваш вибір! Чому саме M6t? Давайте з'ясуємо!

По-перше, дизайн. MEIZU M6t має полікарбонатний корпус та вагу усього в 145 грамів. Крім цього, подвійний модуль камери, який, обов'язково, окрім своєї основної функції, є важливим елементом дизайну, також "в наявності".

З дизайном розібралися, тепер давайте поговоримо про екран та сканер відбитків пальців. MEIZU M6t отримав 5.7-дюймовий 18:9 екран. Щодо сканеру: його розмістили на задній поверхні смартфону, що дозволяє швидко розблокувати пристрій відразу після того, як ви вийняли його з кишені.

Окрім приємного дизайну та екрану, M6t пропонує непогані, враховуючи клас пристрою, продуктивність та камеру. Смартфон отримав 8-ядерний процесор, 4ГБ ОЗУ та відеоприскорювач Mali-T860. Усе це дозволить вам насолоджуватись улюбленими іграми, не думаючи про зависання. Щодо камери, як уже було сказано, пристрій отримав подвійний модуль із сенсорами на 13+2MP. Фронтальна камера має 8-мегапіксельний сенсор, не кажучи вже про алгоритм авто-б'ютифікації від ArcSoft. Такий "набір" гарантує вам фото високої якості в майже будь-яких умовах!

Як бачимо, MEIZU M6t здатен виконувати усі вимоги користувачів, яким потрібен недорогий привабливий та сучасний смартфон. Саме для таких, 5 Жовтня ми влаштуємо грандіозний розпродаж! Цієї п'ятниці ви зможете придбати MEIZU M6t 2/16 (і не тільки) усього за 84.99$! Слідкуйте за офіційним магазином MEIZU на AliExpress!
slogan-phone_8f21ff6.png