[Новини]Відкрито офіційний магазин MEIZU на AliExpress!

4316

7

2018-08-23 02:54


Хочете придбати гаджет MEIZU, але не знаєте, де це зробити? Сьогодні ми відкриваємо офіційний магазин MEIZU на AliExpress для вирішення цієї проблеми!

У магазині ви можете придбати останні моделі смартфонів MEIZU, найкрутіші аксесуари та дізнатися про вигідні акції!
  

На честь відкриття магазин влаштовує декілька акцій. Натисніть тут, щоб отримати купони. Окрім купонів магазину, ви можете отримати ще й спеціальні купони, присвячені прийдешньому розпродажу на AliExpress! Дуже багато купонів, можна заплутатись, чи не так?) Спеціально для вас на форумі з'явився пост, у якому ми зібрали усі купони, які ви можете отримати! Також ви можете підписатися на розсилку від магазину, щоб дізнаватися про найкрутіші акції найпершим!

Декілька найчастіше запитуємих питань:
1. Як я можу знайти магазин на AliExpress?
Відповідь: ви можете перейти до магазину за посиланням: https://meizu.aliexpress.com/ . Дуже легко запам'ятати. Також ви можете відвідати Flyme Forum та перейти до магазину, натиснувши на піктограму праворуч.


2. Чи повинен(на) я платити за доставку?
Відповідь: Ціна товару у магазині включає доставку. На даний час магазин може запропонувати доставку за допомогою стандартного перевізника AliExpress (частіше за все, це — Singapore Post). Якщо ви хочете скористатися послугами іншого перевізника, вам треба буде оплатити доставку. Більш детальна інформація доступна за посиланням.

3. Чи повинен(на) я платити митницю за товар?
Відповідь: Ціна в магазині не включає митницю. Сума митниці залежить від країни. Зазвичай, усі перевізники (окрім стандартних перевізників AliExpress) включають митницю у вартість доставки. Для отримання більш детальної інформації ви можете зв'язатись з нами через Зворотній зв'язок у магазині.

4. Як я можу зв'язатись з магазином?
Відповідь: Ви можете зв'язатись з нами через кнопку "Contact Now" (у Web-версії та у додатку). Ми відповідаємо протягом 24-х годин. Для того, щоб ми змогли допомогти вам якомога швидше, будь ласка, задавайте конкретні та точні питання.

5. Якщо я придбав(ла) гаджет у офіційному магазині, чи маю я право на гарантійне обслуговування?
Відповідь: Під час придбання товару у нашому магазині, якщо поруч з місцем вашого проживання є офіційний сервісний центр MEIZU, ви можете додатково придбати 1-річну гарантію від AliExpress. Термін та вартість гарантії: 1-річна, вартість — 4-4.5% від вартості товару (4.5% для Бельгії, Франції, Німеччини, Італії, Нідерландів та Польщі; 4% для Росії, України та Білорусі);
Якщо поруч з вами немає сервісного центру MEIZU — зв'яжіться з представником магазину для вирішення питання гарантійного обслуговування після придбання товару.

Примітка: Умови гарантійного обслуговування можуть бути змінені, для отримання точної інформації слідкуйте за сторінкою магазина на AliExpress. Якщо умови відрізняються від зазначених у пості, інформація, вказана на сторінці магазину, вважається дійсною!