(M6S) mBack titreşim,kamera sorunu

970

1

2018-11-27 15:43

Show all posts
Merhaba arkadaşlar m6s kullanıyorum telefonu alalı 2 hafta anca oldu bir kaç sorun dışında her şeyinden memnunum.

İlk sorunum telefonun mback butonu ana ekrana dönmek için sert ve bir kere bastığımda bazen kamera açılıyor klasik android tuşlarını aktif hale getirdiğimde ve menü tuşuna iki kez bastığımda(normalde olması gerektiği gibi) kamera açılıyor ama mback aktifken ana menüye dönmek için basınca kamera açılıyor hatta bunu yaparken telefon çok garip bir şekilde bozukmuş gibi hızlı ve garip bir şekilde sürekli titriyor.
Fotoğraf çekerken çektiğim ilk fotoğraf sonrası bir kaç saniye beklemek zorunda kalıyorum o fotoğraf kaydolmadan diğer fotoğrafı çekmeme izin vermiyor.Sorun hafıza kartından kaynaklanabilir diye düşünüp class10 hafıza kartında denedim eskiden 3 fotoyu 5.50 saniyede çekerken artık 4.80 saniyede çekti kısacası çok az fark etti.Başka kamera uygulamaları kullandığımda(fotoğraf kalitesi değişmeden)fotoğraf çekmesinin çok hızlandığını görebiliyorum.
Bu iki sorunla ne kadar uğraşırsam uğraşayım telefonun kendi ayarlarında bir çözüm bulamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim artık bu sorunlar yüzünden telefondan soğumaya başladım.