[Новини]Гайд до Світового торгового фестивалю 2018!

1736

0

2018-11-08 19:38

Show all posts
1920x796.png
===============Оголошення переможців===============
Загальна кількість коментарів – 55. Переможцями стали: #6(Blasejo), #17(volfdem), #28(用户462911404), #39(User5203234876), #50(Goldwyn).
Купони будуть розіслані через особисті повідомлення на форумі. Будь ласка, відкрийте форум у браузері, щоб побачити повідомлення.
==============================================

Привіт, друзі! Багато хто з вас залишив коментарі для участі в конкурсі на честь Світового розпродажу. Сьогодні ми розглянемо решту акцій, підготовлених Офіційним магазином MEIZU на AliExpress! Ніде більше ви не отримаєте стільки інформації. Більше того, ми розігруємо ще 5 купонів по 20$! Залиште будь-який коментар під цим постом та отримайте шанс зробити ціну омріяного гаджета MEIZU максимально низькою!

Для того, щоб ви не заплутались, розіб'ємо цей гайд на розділи, розглянувши кожен окремо. Отже, сьогодні ви дізнаєтесь:
1. Як придбати MEIZU 16th усього за 0.01$
2. Як отримати 50$ купони (при замовленні від $100+)
3. Як отримати купони меншої вартості (купон кожному)
4. Як отримати купони від AliExpress (універсальні, можуть бути використані разом з купонами магазину)
5. Як отримати MEIZU M6T (тільки для Росії) та X8 усього за 0.01$
6. Про знижки в розділі "Бренд-фокус"
7. Про додаткові подарунки
8. Про Лотерею на форумі

Почнемо ми з найочікуванішого та найбільш грандіозного — MEIZU 16th за $0.01! У соціальних мережах MEIZU та Flyme уже писали про це. Але що ж треба зробити, щоб придбати флагман за такі "смішні" гроші?
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

1. Як взяти участь у грі?
1). По-перше, заздалегідь завантажте офіційний додаток AliExpress (цей крок є дуже важливим, акція доступна тільки в додатку AliExpress).
2). Відкрийте додаток сьогодні о 16:00 за Тихоокеанським часом (02:00, 9 Листопада за українським часом). Увійти в розділ товарів по $0.01 ви зможете, відкривши вкладку "Сруби до рубля" ("Slashing Deals"). Зараз там розігрується не тільки MEIZU 16th, а й ще багато цікавого, тож не забудьте відкрити додаток вчасно (якщо хочете, можете відкрити його прямо зараз та потренуватись, спробувавши придбати щось за акційною ціною).

AliExpress Steps.png
3). Як тільки у переліку акційних товарів з'явиться MEIZU 16th, відкрийте відповідну сторінку, скопіюйте посилання та розішліть його друзям, попросивши їх допомогти "збити" ціну. Сума, яку "збиває" кожен друг, може відрізнятись. Допомагаючи вам ваші друзі також отримують різні купони.
4). Детальні правила розміщені у кінці посту.

2. Як отримати 50$ купони на знижку (при замовленні від $100+)?
1) Збережіть посилання на Офіційний магазин MEIZU в браузері, або відкрийте його в додатку AliExpress.
2) Відкрийте сторінку магазина вчасно (купони розігруватимуться 4 рази). Якшо ви робите це через додаток, треба увійти до розділу "11.11 SALE".
3) Кількість купонів обмежена, тож хай щастить!
big coupons-MEIZU Homepage.png
big coupons-AliExpress App.png
3. Менші купони для всіх
Коли ви відкриваєте сторінку магазину з ПК чи зі смартфону, можна побачити спеціальний розділ "купони" (як на зображенні нижче)
Small coupons - PC.png
Якщо ви відкриваєте сторінку через додаток, практично всі акції (у тому числі, менші купони) можна побачити у розділі "11.11 SALE". Менші купони не можуть бути використані разом з великими купонами, або тими, які ви виграєте в Лотереях на форумі.

4. Купони від AliExpress
На головній сторінці AliExpress та магазину MEIZU є багато універсальних купонів, які можна використати під час придбання будь-якого товару та разом з купонами магазину MEIZU. На сторінці магазину, у розділі "11.11 SALE" є, наприклад, цей купон на 2$. Його можна взяти прямо зараз.
AliExpress Coupon.png

5. M6T (тільки для Росії) та X8 за $0.01!
Окрім 16th, у вас також є можливість придбати X8 та M6T за ті ж $0.01. Майте на увазі, що M6T за акційною ціною буде продаватись тільки для Росії.

Час проведення акції на X8; 06:00-06:59, 11 Листопада (за Тихоокеанським часом). Акція на M6T ексклюзивно для Росії почнеться о 12:00 та завершиться, коли будуть продані 200 акційних смартфонів. Детальні правила розміщені в кінці посту.

6. Знижки в розділі "Бренд-фокус"
Якщо ви давно хотіли придбати смартфон MEIZU, кращої можливості не буде. Як уже було сказано в попередньому пості, ми влаштовуємо грандіозний розпродаж. Початок — о 5:00, 10 Листопада, завершення — о 5:00, 12 Листопада. Тож ви матимете 48 годин для того, щоб придбати омріяний девайс за рекордно низькою ціною!
FEATURED BRAND Flash Deal.png
7. Додаткові подарунки
За кожне замовлення ми даруємо чохол та захисну плівку, тож за "безпеку" смартфону під час користування можете не хвилюватися!

8. Лотерея
Ми уже влаштовували лотерею в попередньому пості (переможці будуть оголошені незабаром). Сьогодні ми влаштовуємо ще одну! У вас є можливість виграти ще 5 20$ купонів на знижку! Для цього достатньо залишити один коментарій (не тут, а під цим постом!). Переможними, на цей раз, вважатимуться 10%, 30%, 50%, 70% та 90% коментар від загальної кількості коментарів. Дедлайн — 00:00, 10 Листопада за Тихоокеанським часом (10:00, 10 Листопада за українським часом). Детальні правила в кінці посту!

Усі акції продемонстровані на зображенні нижче. Хай щастить!
All Promotions.png

*Детальні правила для акції "Придбай за $0.01"
1. Для того, щоб придбати смартфон за $0.01, треба попросити друзів (які користуються AliExpress) допомогти збити вартість за відведений час.
2. Кожен друг може збити вартість тільки один раз (для одного смартфону).
3. Те, що друг допомагає збити вартість, не означає, що він зможе виграти смартфон. Кожен "помічник" отримує купон, кількість яких так само обмежена.
4. Фіксованої кількості "помічників" для придбання смартфону за $0.01 немає. Кожен друг збиває різну суму.
5. Кількість акційних смартфонів обмежена. Якщо кількість користувачів, які збіли вартість, буде більшою за кількість девайсів, переможці будуть обрані за часом оплати.
6. Акційні смартфони підтримують гарантію
7. Якщо плвтформа помітить підозрілу активність чи порушення правил, магазин MEIZU та AliExpress залишають за собою право анулювати результати.

** Правила Лотереї:
1. Лотерея базується на цілих числах. Тому, якщо треба, результат буде округлятись. Наприклад, якщо "щасливим" за розрахунками буде коментар 11.4, обирається коментар №11, якщо 11.5 – №12.
2. Купони, які ми розігруємо, можуть бути використані тільки для цього розпродажу і тільки 11.11.
3. Купони будуть розіслані переможцям через особисті повідомлення на форумі.
3. AliExpress використовує Тихоокеанський часовий пояс, тож у всіх конкурсах, присвячених Світовому торговому фестивалю, ми також користуємося саме цим часовим поясом. Будь ласка, майте на увазі, що різниця між Тихоокеанським та українським часом складає 10 годин (назад)!