[Новини]День Матері: А ви вже придбали подарунок?

366

1

2018-05-12 22:47

Show all posts
Edited by TimaHabibov at 2018-05-12 21:17

1200-628.jpg   

Усім привіт! День Матері вже завтра. Чи є у вас плани підготувати подарунок для вашої мами? Можливо, ви надто завантажені роботою чи навчанням, але ще не пізно вибрати дбайливий маленький подарунок для неї. Вже придумали, що будете дарувати? Ні? Вам пощастило, адже сьогодні ми запропонуємо деякі гарні варіанти подарунків для найголовнішої жінки у нашому житті. Якщо у вас є якісь інші хороші ідеї — залиште свій коментар і врятуйте тих, хто ще не придбав подарунок!

1. Косметика
Іноді ми про це забуваємо, але кожна мама — насамперед жінка. Кожна дівчина любить косметику, навіть якщо у повсякденному житті вони цього не демонструють. Деякі з вас можуть запропонувати популярні предмети, такі як помада та парфуми, однак, ці предмети дуже особисті, і певні відтінки та аромати можуть не підійти вашій матері. Більш безпечним вибором буде безбарвний бальзам для губ, або крем для рук — легко купувати такі дрібні речі, і, що важливіже — вони потрібні кожній жінці, а також споживаються дуже швидко (так що, навіть якщо ви придбали те, що їй не дуже сподобалось, будьте впевнені — незабаром, це все-одно буде використано). Маленька порада: вибирайте бальзам для рук і крем для губ із високим показником SPF-фактору.
1.png   
(Зображення, використані у цьому пості, — просто приклад. Flyme Forum не рекламує або рекомендує саме ці товари)

2. Одяг
Не зрозумійте мене неправильно, я не прошу вас піти у магазин жіночого одягу і спробувати знайти щось для мами, я розумію, що ваш смак відрізняється від маминого. Але додатковий капелюх, шарф чи пара шкарпеток — теж непоганий варіант. Наближається літо, тому капелюх — гарний вибір. Не купуйте кепку, вона їй не підійде (якщо ваша мама не спортивна жінка, звичайно ж). Широкий капелюх виглядав би гарно, особливо солом'яний капелюшок. І шовковий шарф, що ідеально підходить під будь-який одяг кожної жінки. Також у кімнаті із кондиціонером, якщо вашій мамі буде холодно, вона зможе використовувати шарф як маленьку ковдру.
2.png   

3. Те, що їй подобається робити, але не вистачає часу
Якщо ви добре знаєте хобі вашої мами, ви можете знайти те, що їй подобається робити, але вона не встигає. Наприклад, сходити з нею на концерт, відвідати виставку художника чи просто піти у парк.

4. Гаджет, що може сподобатись їй, але який вона сама ніколи б не купила
Ваша мама теж хоче "бути в тренді". Можливо, їй дійсно потрібні круті навушники, а ви просто зайняті, щоб помітити це. Такі речі, як навушники, портативні акумулятори, кишеньковий Wi-Fi-роутер дійсно допомагають поліпшити життя, але вона не знає про це, не вважає необхідним чи просто не має гадки, де це можна придбати. Отже, прийшов ваш час продемонструвати навички та досвід у цій галузі: вибрати гаджет у своїх можливостях і покращити її повсякденне життя!


Якщо у вас немає часу знайти подарунки, ви завжди можете приготувати їй обід. Дія може здатися малою, але ефект величезний!

Як завжди, дизайнер Flyme створив святкові шпалери. Насолоджуйтесь! І не забудьте показати вашій мамі, як сильно ви любите її!
wallpaper.jpg