[Новини]Про Сервіси Google

2911

13

2018-04-09 01:56

Show all posts
Останнім часом багато користувачів стурбовані тим, що Google почав блокувати свої сервіси на несертифікованих пристроях. Багато хто боїться, що це завадить звичному користуванню смартфоном.

Як ми знаємо, починаючи з PRO 7, усі нові моделі MEIZU сертифіковано Google. Що стосується моделей, які випущені до PRO 7, за інформацією, яка є на даний час, на моделях, на яких Сервіси Google було активовано до появи інформації про їх блокування з боку Google, GMS та всі додатки Google продовжать працювати.

Якщо з якоїсь причини ваш пристрій все-таки буде заблоковано, ви все одно зможете продовжити користуватися Сервісами і додатками Google. Для цього вам потрібно буде просто додати ваш пристрій до Білого Списку. Це можна зробити тут.

Оскільки, у разі необхідності розблокування, вам знадобляться Android ID і GSF ID, ми радимо зберегти їх заздалегідь. Знайти ці два ID можна просто увівши відповідну команду в ADB Shell. Також для цього можна використати спеціальний додаток — "Device ID".

Якщо ваш пристрій вже заблоковано, ви можете розблокувати його, скориставшись інструкцією, що написав користувач XDA із ніком Mishaal Rahman. Її можна знайти ось тут.

Зазначені вище дії допоможуть вам розблокувати пристрій, у разі необхідності. Якщо після ознайомлення та виконання дій, що описано в інструкції, розблокувати пристрій у вас не вийшло — пишіть про це в коментарях, ми допоможемо вирішити проблему.