[Новини]Дещо про традиції Китайського Нового Року

456

2

2018-02-16 04:22

Show all posts
Edited by TimaHabibov at 2018-02-15 22:25

074134j6ny4z3vvc2gxhf3.jpg.thumb.jpg


Привіт, друзі! Як ви, можливо, знаєте, у Китаї зараз проходить Свято Весни - свято, більш відоме, як Китайський Новий Рік. Це найбільше й найважливіше свято для наших друзів з Піднебесної. У наші дні, все більше і більше китайців живуть по всьому світу, тому Фестиваль Весни стає все більш популярним. Отже, сьогодні ми подивимося, які традиції є у цього особливого свята.
Перед фестивалем
За місячним календарем, Новий Рік - перший день Січня, проте підготовка до Свята Весни починається 8 грудня. Саме в цей день люди влаштовують генеральне прибирання, купують продукти для новорічного столу і все необхідне до свята. Прибирати будинок до свята Весни - китайська традиція. Так вони вітають Новий Рік.

Оскільки Китай - велика країна, розділена на безліч регіонів, кожен регіон має свої власні новорічні страви. Хтось готує ковбаси, хтось - мариновані овочі, хтось - цукерки, або рисовий пиріг. Також дуже важливо носити новий одяг і взуття в переддень свята, тому підбір нарядів і взуття - головне завдання, яке неодмінно повинно бути виконане до фестивалю

Напередодні Нового року
Напередодні Нового Року люди, зазвичай, дуже зайняті. Спочатку їм потрібно повісити червоні "куплети" - двовіршя з побажаннями здоров'я, щастя, здійснення мрій і т.д. - на двері свого будинку або квартири.

131515i2w23wscs3ws5wps.jpg.thumb.jpg
У той час, як діти вигадують двовіршя, домогосподині займаються приготуванням їжі на вечерю. Новорічна вечеря - "Возз'єднання" - невід'ємний атрибут свята Весни і Фестивалю Осені. Якщо ви живете далеко від рідного міста, ви обов'язково повинні приїхати додому для цієї важливої ​​події.

Діти люблять новорічну ніч, тому що їхні батьки та інші родичі дарують їм кишенькові гроші ( "щасливі гроші" або "гроші в подарунок") в червоному конверті. Заохочувати дітей поводитися добре - китайська традиція. Діти кладуть "щасливі гроші" у кишеню або під подушку, щоб їх сила завжди була поруч.

140809xnnrr71l0ff3r9at.jpg.thumb.jpg

Раніше в переддень Нового Року завжди влаштовували феєрверк, однак, оскільки феєрверки завдають шкоди навколишньому середовищу, зараз їх влаштовують дуже рідко. Хоча в новорічну ніч є багато способів розважитися, добре провести час, більшість людей як і раніше вважають за краще дивитися телешоу під назвою «Святковий вечір весни», - шоу з піснями, танцями, комедіями, "чарівним шоу", а іноді й традиційною китайською оперою.


Новий рік
У перший день нового року усі відвідують родичів, дарують подарунки, зазвичай, вино, цукерки або фрукти. Все це сприяє об'єднанню сім'ї.
Зустрічаючись на вулиці, люди починають розмову з побажання щасливого Нового Року. Під час фестивалю, всі також говорять приємні речі один одному.
Під час свята Весни все червоне: ліхтарі, прикраси, подарункові пакети і т.д. І жовте. Ці 2 кольори являють собою вогонь - символ тепла і процвітання.

Як і завжди, команда дизайнерів Flyme створила чудові шпалери у честь свята. Ми підготували 3 картинки для вас: 1 з новорічною ніччю і 2 з новорічним столом.

144049qtceqctml7mit3fm.jpg.thumb.jpg
144045hvidvkx3fzz8i5nf.jpg.thumb.jpg
144043kcntnxnd1nq2a21l.jpg.thumb.jpg

Що ж, тепер ви знаєте дещо про Свято Весни. Цей фестиваль є символом надії, нового початку і возз'єднання сім'ї. Друзі, давайте привітаємо наших друзів з Піднебесної зі святом у коментарях до цього посту. Не сумніваюся, їм буде дуже приємно! Ще побачимось!