[Новини]Super mBack: Еволюція mBack

810

1

2018-02-13 04:44

Show all posts
Edited by TimaHabibov at 2018-03-20 16:17

150956gw8he4duce4wid3i.png.thumb.jpg


Під час анонсу M6s, зображення нижче заінтригувало багатьох користувачів. На ньому ми бачимо короткий опис нового покоління mBack: Super mBack!

82ed8ca0c39e4851a4780adcbb17f16c.jpg

На зображенні представлені основні способи взаємодії з новою Super mBack. На відміну від mBack, Super mBack не є фізичною клавішею. Вона відмінно доповнює безрамковий дизайн MEIZU M6s, при цьому зберігаючи всі можливості mBack. Принцип дії mBack простий, але в той же час вона дуже зручна: один дотик поверне Вас на попередню сторінку, натискання на кнопку поверне вас на домашній екран. З новою Super mBack користувачі можуть досягти тих же цілей: один дотик поверне вас на попередній екран, при торканні й утриманні ви зможете відкрити Google Assistant, не використовуючи кнопку Power! Більше того, також можна отримати доступ до багатозадачності і перемикатися між запущеними додатками за допомогою жестів.

Оскільки для повернення на крок назад, а також на головний екран, Super mBack розпізнає силу натискання, багато користувачів задавалися питанням, чи схоже це на 3D Press у PRO 6. Ну, насправді, це зовсім інше. PRO 6 розпізнає силу натискання, тому що в цій моделі використовується особливий тип екрану. Розпізнавання сили натискання в Super mBack стало можливим завдяки вбудованому датчику під кнопкою Halo, що означає, що поза кнопкою сила натискання не буде розпізнаватися.

Незважаючи на те, що деякі користувачі вважають за краще фізичну кнопку mBack, переваги Super mBack очевидні: вона може бути вбудована в екран, що безсумнівно є плюсом і дозволяє привнести в новий пристрій такі фішки, як: безрамковий дизайн, сканер відбитків пальців на бічній грані та багато інших!

Що ви думаєте про Super mBack? Розкажіть нам про свої ідеї щодо її удосконалення та, можливо, якусь із них буде реалізовано у наступному поколінні mBack!