[Новини]#1st anniversary #Знайомство з Flyme

1124

1

2016-12-15 22:33

  From Forum App
Все почалося з синьої кульки на білому фоні....
   
       Присвячується моєму маленькому другу,  який зараз не з нами..
   
Ви були коли-небудь закохані у неживий предмет? Зі мною таке трапилось коли я побачив його: стильний дизайн,  закруглені форми,  ця сенсорна кнопка-кільце білого кольору. Так, я розповідаю саме про MX4. Чесно кажучи я не багато часу витратив на пошуки ногово смартфону.  Мої фінанси дозволяли взяти цю ракету і я так и зробив.
     Увімкнуши цю істоту я витріщівся на дивний екран загрузки. Якась дивна синя куля та надпис Flyme. Після загрузки мене зустрів мінімалістичний дизайн та яскраві шпалери рабочогу столу. "Щось новеньке": подумав я. Після стандартних столів андроїда це було свіжим повітрям.
     Далі були години, котрі я провів на усім відомому форумі та зрозумів, що оболонка Flyme це крута штука!  Лише уявіть, що вам дарують купу місця на хмарі для ваших фото, відео, та інших матеріалів тільки за те,  що ви зареєструвались у мережі Flyme. А як вам таке: якщо ваш улюблений смартфон вкрадуть то з Flyme ви зможете зробити фото з фронтальної камери або дізнатися місцезнаходження вашого телефону. Кращої оболонки для свого смартфону я і уявити не міг.
      Можливо комусь буде цікаво що сталося з моїм телефоном: в нього зламалася материнська плата і він став донором для такого ж самого телефона з України. Зараз я власник чудового телефону  MX5, але я ніколи не забуду першого знайомства з компанією Meizu та Flyme.