[Новини]#1st anniversary# Моя історія #Meizu

902

0

2016-12-15 20:06

  From Forum App
Одного дня мій мозок шалено заполонила ідея - мені потрібен новий ґаджет. Діяти треба було швидко, мій телефон, який був на той час, вже потрохи розвалювався... Серед студентів поширювались чутки про новий #Meizu m2 mini, який коштує копійки, а працює як годинник. При всьому цьому грошей не було, і перша ідея  було піти в ломбард і здати старий ґаджет . Ми з друзями пішли шукати ломбард, знайшли його швидко, так як в цьому не було дефіциту в центрі Києва. В середині було моторошно. Мій "допотопник" почав розглядувати чоловічок 45-ти років, який нагадував мені робітника банку з Гаррі Поттера, якщо ви розумієте про що я...) Він оцінив мій старий телефон трошки більше, ніж я очікував, я був шалено задоволений наданною сумою. Початок вже є,  але ще недостатньо для придбання телефону. Я забув сказати,  ми музики, я альтист, зі мною було два скрипаля, ще частку грошей ми "награли". Магазин повинен був закриватись за 2 години, а грошей ще не вистачало,  і я пішов у банк за кредитом (не хвилюйтесь, я його вже погасив), і за 3 години у нас була уся потрібна сума. Ми зайшли у #Citrus, й забрали мій новенький #Meizu.  Зробили перше фото, я довго його шукав, та знайшов тільки обробленний варіант.