[Новини]#1st anniversary# Мій Meizu

1125

1

2016-12-14 03:04

Show all posts
  From Forum App
Перша зустріч с Meizu була з M1 Note у 2014р. Я побачив у свого друга цей яскравий смартфон та одразу мені сподобався дизайн, особисто сенсорна кнопка яка світилася ніби то щось космічне, як нло! Але купити на той час я не міг собі дозволити.
Десь через рік я купив М2 Note голубого кольору, яскравий дуже привабливий. Коли я вперше почав користуватися Flyme я думав що не може таке бути. Цей телефон працював так швидко, що я не вірив що за такі гроші може бути. Дизайн телефону був настільки зручний, що зараз без кнопки mTouch я взагалі не можу, дуже функціональна! А оптимізація ОС, но тут всі знають, без коментарів!
Я насолоджувався цим телефоном, камера, звук, швидкість, мені хватає цього "Звірка"! Я рік користувався М2 Note в мене він ні разу не зломався працює як годинник, нарікань нема, це перший мій найкращий смартфон!
Минув рік, і я купив собі Pro6. І це просто неймовірно, ці хлопці з Meizu знають толк! Окрeмо, для мeнe головнe, цe звук, я як музикант дуже ціную якість звуку, в Pro6 нарікань нeма, я був на 7 нeбі коли слухав музику в свойх студійних навушниках.
І зараз я розумію, що яскравий Flyme и зручність Meizu, це для мене головний критерій, ідеального смартфона!

Окремо можно сказати про Flyme, це казка, дизайн, швидкість, оптимізація, всe на висоті. Простота цe і є головним крітeрієм ціeй ОС. Розробникам вдалось покорити моє сeрдцe!