[Питання/Проблеми]#1st anniversary#Перший...

778

0

2016-12-14 00:07

  From Forum App
#1st anniversary#MEIZU M3S, перший,так так,наголошую,перший серед різноманіття моїх та тих про які я читав і мріяв, смартфон який мене вразив з першого погляду,а оболонка Flyme додала вражень при користуванні...Девайс на погляд і в долонях, викликає враження цінної речі,яка відповідає всім твоїм бажанням як користувача та людини яка цінує естетику пристрою пов'язану з функціональністю. Колір сірий металік,металл та 2,5D скло,їхній феноменальний симбіоз  поєднання разом,5'дюймовий HD екран, який є оптимальним для користування і зберігає заряд батареї, 3 Гб ОЗУ та 32Гб ПЗУ для швидкості та контенту,3000mAh батарея, відповідали усім моїм бажанням і очікуванням які я хотів мати у смартфоні моєї мрії. Оболонка Flyme теж здивувала легкістю і простотою, при бажанні легко отримуєшь root доступ і модифіцируй скільки душа бажає, хоча і так все цікаво, гарно, яскраво та досконало доступно. Є також і ложка гіркоти у цій бочці меду:фізична кнопка по відгукам живе не довго, але це як користуватись, я налаштував користування девайсом без натискань, лише дотик,свайпи і сканер.В цілому добротний, цікавий, гарний, функціональний апарат за невеликі кошти.Із побажань:відкритий загрузчик, щоб можна було людям, яким це цікаво,експериментувати зі сторонніми прошивками,вирішення проблеми з кнопкою, і обов'язково постійної підтримки!!! Останнє дуже важливо для відданих користувачів та почитателів цього бренду. Бажаю розробникам прислухатися і разом розвиватися.