[Новини]#1st anniversary #Meizu #

1025

0

2016-12-10 05:54

Edited by forsenduro at 2016-12-10 22:00

      Доброго дня або ночі!

      Почну з невеликої передісторії. Я був власником телефону Fly Evo Chic 3, але це не було "кохання з першого погляду", цей телефон мені купили, коли я ще навчався у школі. Не можу сказати, що я був від нього у захваті, адже моя мрія тоді була Meizu M1 Note. Я з ним проходив рівно рік, а коли закінчилися гарантія, в нього зламався дисплей, которий коштував більше половини самого смарфтону. Я зрозумів, що прийшов саме той час! З цього моменту я зрозумів, що для мене існує тільки Meizu, що хочу я саме його!

      Я пішов до Цитруса, консультант спитав в мене, чим він може мені допомогти. Я в нього ж запитав, що він може мені запропонувати близько 3000грн. Він мені одразу запропонував Meizu! Я був у шоці! Мало того, що я хотів купити Meizu, так його ще й рекомендують. Мене підвели до стенду зі смарфтонами Meizu і я побачив його, це було "кохання з першого погляду". Це Meizu M2, як зараз пам'ятаю, на стенді він був блакитний, я почав його тестувати і о Боги. Мало того, що мені подобався дизайн та параметри, мені у душу одразу впала ідеологія Flyme. Консультант мені сказав, що є тільки блакитний та білий, а сірого металіка немає(який був найпопулярнішим), але я одразу зрозумів, що хочу саме блакитний. Блакитний Meizu M2 ніби виділяється з сірого "натовпу" звичайних смарфтонів. Його дизайн говорить сам за себе. Саме з дня купівлі цього смарфтону, я зрозумів, що буду фанатом компанії Meizu. Я почав цікавитися компанією, читати її історію та спостерігати за новими гаджетами від цієї компанії. Не пропускаю жодної презентації та жодного обзору різноманітних гаджетів від Meizu на YouTube.

     Щодо свого Meizu M2, то він мене ще не разу не підводив. ТакЮ за рік в нього з'явилися проблеми зі склом камери через мою провину, але це легко виправити. Мені подобається, що виходять доволі часті оновлення системи. Був момент, коли в мене падало сердце у п'ятки, цей момент я пам'ятаю, як зараз, мій Мейзу впав з парти. Це було щось, адже я вважав, що в нього розбився екран, а це було всього лише захисне скло.

     Безперечно, що я почав усім розповідати про Мейзу, і вже частина моїх друзів ходять с різними Мейзу. Всі мої друзі в захваті від цих смарфонів.

     Мій Мейзу ніколи мене не покидає, ми завжди разом. Подорожуємо разом, навчаємось разом, відпочиваємо разом, займаємося спортом разом! А ось і декілька фото зробленого з мого смартфончика. =)