[Новини]#1st anniversary# Моя історія з Flyme

1050

0

2016-12-10 05:27

Ну що ж, хочу повідати вам історію пов'язану з Flyme OS , думаю ви вже читали мою історію знайомства з Meizu

Взявши вперше в руки свій MX5, мені сподобалася оболонка Flyme , але я не люблю сталість, і само собою я побіг  в стандартну утиліту "Персоналізація", почав шукати тему яка мені сподобається. Знайшовши пару тем , я їх застосував , але на довго цього не вистачило. Все одно хотілося більш цікавіших змін в оболонці. Я став читати по багатьом форум, що та як можна творити з даної оболонкою. Звичайно ж без ROOT доступу не обійшлося, дякую вам Meizu , що отримати їх дуже легко та просто без сторонніх програм. Використовуючи Flyme Tools, я почав творити, та так, що в перший раз довелося все повернути все в початковий стан. Із статус баром, туди сюди повідомлення перетягувати, то змінюючи вигляд всього що тільки можна. Трохи вгамувавшись я вирішив зрівняти, що дісно пострібно, а що є зайвим.

Було б круто якби у Flyme 6 багато фішок перейняли з Flyme Tools, такі як:

1) подвійним тапом по статус бару - блокування екрану

2) повідомлення на самих іконках, додатків,з можливістю включати і відключати цю можливість (так, я знаю що сперто у IOS, але все ж це корисно і я думаю багато хто з цим погодяться)
3) прибрати цей знак нескінченності при програванні музики
4) більш широкі налаштування робочого столу

І все ж після місячного знущання над Flyme, я прийшов до висновку, що як би ти її не міняв не доб'єшся золотої середини, адже цього і не треба, вона в стоці і так класна, не потрібно шукати те, що вже давно знайдено!(За винятком тих ось пунктів)
Все це дуже круто , Flyme дуже проста і водночас складна система-оболонка, але як і кожна система вимагає доопрацювань. Сподіваюся команда розробників буде більше звертати увагу на вимогу користувачів !