[Новини]#1st anniversary# Історія EAGauss та Meizu M3s

1527

0

2016-12-09 20:56

Вітаю усіх!

Я хотів би поділитися з вами своєю історією.
Довгий час у мене не було телефона, тільки коли я був на першому курсі університету, у 2010 році я вирішив купити собі один.
І це був Nokia С1-02, так - це шматок пластику з маленьким екраном, але він на 100% справлявся зі своїми завданнями.
У нього було все, що мені потрібно - підтримка mp3, pdf, та навіть doc, мобільний інтернет, а також слот для microsd картки.

Через три роки я знайшов у сніговому заметі новенький телефон Samsung Galaxy S Plus (GT-I9001), власника не знайшов, тож почав ним користуватись. У порівнянні з попереднім це був ніби стрибок вгору, я полюбляв експериментувати з ним, встановлював різні прошивки, змінював налаштування, для того, щоб досягнути максимальної стабільності й продуктивності.
З часом з'являлись додатки, що потребували більших ресурсів системи і мій телефон почав тормозити.

Тому цього літа я вирішив купити собі новий телефон, розраховував на суму до 3500грн. Хотів купити щось з оптимальним відношенням ціна / якість. Бренд Samsung одразу відкинув, тому що бюджетні девайси в них дуже слабі за начинкою.
Lenovo та інші подібні бренди навіть не розглядав, так як у багатьох моїх знайомих були такі телефони і вони дуже проблемні.
Тож, кінець кінцем я прийшов до брендів Meizu та Xiaomi. Спочатку сумнівався, але коли побачив технічні характеристики телефонів, цінову політику та почитав рецензії й відгуки, то змінив свою скептичну думку щодо цих брендів.

У виборі між ними я все ж таки зупинився на Meizu через те, що в Україні є їхній офіційний представник - мережа магазинів 'Цитрус', а це означає, що є офіційна гарантія і безкоштовний ремонт якщо буде заводський брак. Також сподобалось, що телефон буде сертифікованим в Україні та з офіційною підтримкою української мови без усіляких танців з бубном і неофіційних прошивок.

Ще спочатку я був скептично налаштований щодо прошивки Flyme, тому що думав, що це - "Китай" у поганому сенсі цього слова.
У мого друга на той момент вже був телефон Meizu M2 mini, тому я попросив дати його мені потестувати прошивку.
Я був приємно вражений тим, що весь інтерфейс (починаючи іконками та рабочим столом, закінчуючи стандартними додатками) був у одному стилі, все працювало дуже швидко й плавно. І я твердо вирішив - треба брати.

Під мої потреби і бюджет ідеально підійшов телефон Meizu M3s 16GB, тому я придбав два таких телефони - один для себе, інший для своєї дівчини.
Це було щось! У порівнянні із старим Самсунгом, Meizu просто літав.
Телефон приємно лежить в долоні, дизайн просто на 5 балів з 5.
Мене дуже порадувало те, що можна отримати Root права прямо з меню налаштувань.
Ще сподобались стандартні додатки Flyme, такі як 'Панель Інструментів' та 'Нотатки'.
У додатку 'Персоналізація' я знайшов дуже багато безкоштовних тем та шпалер для робочого столу.
А додаток 'Безпека' - це просто щось неймовірне! Особливо розділ 'Дозвіл', там можна відключили автоматичне завантаження непотрібних додатків. які я можу запустити вручну, також у розділі 'Енергозбереження' можна відключити непотрібні додатки, щоб вони не займали оперативну пам'ять. Ще сподобалась можливість встановлювати розклад за яким телефон буде самостійно вмикатись та вимикатись. Це дуже класно, тому що батарея телефона тримає заряд набагато довше.
Також сподобалась кнопка 'M-Touch', що виконує функції 'Головний екран', 'Назад' і 'Сканер відбитку пальця' та металевий корпус, що не дозволяє телефону сильно нагріватись.

На жаль через 4 місяці використання у мого телефона перестала працювата кнопка 'M-Touch' і сканер відбитка пальця, тож я відправив свій телефон на ремонт у сервісний центр 'Цитрус', тому що я потрапив до числа 15% "щасливців", у яких виявився цей заводський брак (наприклад, з телефоном моєї дівчини все в порядку і вона цілком задоволена).
Приємно, що гарантійний ремонт буде безкоштовним.

Не зважаючи на цю неприємну ситуацію, від якої ніхто не може бути застрахований, я добре відношусь до компаній Meizu та Flyme. Крім того приємно, що мені дали доступ до Бета-тестування Flyme і у мене є можливість виявити помилки, які у майбутніх версіях виправлять, тож я можу допомогти зробити прошивку для свого телефона ще кращою.

Хочу побажати компаніям Meizu та Flyme розвитку і процвітання, залишатись такими ж відкритими до користувачів, продовжувати тішити нас новинками і цікамими конкурсами та грандіозними подіями!