[Новини]#1st anniversary# Meizu

1222

1

2016-12-09 00:59

Show all posts
Edited by Mccurdu at 2016-12-13 23:24





images.png





Ось настав і мій час, поділитися з Вами враженнями і тому як я полюбив Meizu і став його фанатом.


Сам я, фахівець з електроніки та інформаційних систем.


Кілька років займався технікою Apple. До середини 2016 року, у мене був Apple iPhone 5s 16 GB, але за роки, вони мені набридли. Тому що, компанія випускає продукцію в якій сам бренд коштує 60% пристрої.


Про компанію Meizu, я вперше почув ще в кінці 2014 року, коли почали з'являтися моделі M1 note.


Я поміняв спочатку, на Meizu m2 mini. У даній моделі як і в наступних найнасичений экран, особливо мене порадувала кнопка НОМЕ. Вона сенсорно - механічна.


Потім я вирішив спробувати M3 mini. В інтернеті на сайті ОЛХ, я знайшов телефон в плівках в ідеальному стані. Але була проблема, з прошивкою телефон некоректно прошили і перетворили в хлам.
Через 4 години мук, я поставив прошивку від M3S, і русифікував телефон, повернув цим йому життя. Довго я ним не користувався, унаслідок виявлення дефекту фронтальної камери. Причиною цього була прошивка, яку я поставив, а саме FlymeOS 5.1.5.1A. У приміщенні був постійно червоний фон, на вулиці нормально. Після продажу M3 mini, я по приїзду в місто шукав у місцевих продавців телефон Meizu M3S, але багато мені показували моделі M2 mini. Багато переконували, що Meizu гірше ніж Xiomi у всьому. Я не ведуся на подібне, у Xiomi немає такої класної прошивки, форуму з позитивними хлопцями, які завжди допоможуть. І через добу, я все купив собі M3S Gold.



Зараз моделлю M3s, я задоволений як слон. Був вражений миттєвим відгуком сканера відбитка пальця.
Камери просто супер, тестував в режимі фото і відео також мене вразило, то що, телефон працює з наступними стандартами: 4G FDD-LTE, 3G WCDMA, 2G GSM, 2G CDMA, 4G TD-LTE,3G TD-SCDMA, CDMA

Про сам Flyme 5, система дійсно крута і вона заслуговує на увагу як і сам бренд.
Сама система, дуже близька до iOS. Маса оновлень, робить її ще краще. Глобальні зміни, будуть після оновлення на Flyme 6. Flyme 6 мене дуже вразив, там буде багато всього нового та цікавого.


На закінчення, я бажаю компанії MEIZU, розвиватися і набрати аудиторію більше чим у Apple.
Ціни на пристрої в рази нижче, а рівень самих пристроїв вище в продуктивності, якості і дизайні.