[Інструкції]Рекомендації та попередження

3308

6

2016-11-24 01:09

Show all posts
Edited by SimonBabikyan at 2016-11-23 23:23

image.jpg


Рекомендації:


1. Завжди здійснюйте оновлення прошивки пристрою при достатньому заряді (не менше 20%)!
2. Оновлення прошивки рекомендується виконувати з відміткою опції "Clear Data" для уникнення програмних помилок при подальшій експлуатації смартфона!
Примітка: очищення даних ( "Clear Data") має на увазі видалення поточних налаштувань, записів телефонної книги, повідомлень, заміток, акаунтів пошти, а також встановленого стороннього ПО. При цьому не зачіпаються такі дані, як музика, відео, фотографії та інші файли, що містяться в телефоні.
Будь ласка, завчасно подбайте про створення резервних копій необхідної інформації шляхом синхронізації даних з аккаунтом Flyme.
Для збереження стороннього ПО рекомендується використовувати спеціально призначені для цього Android-утиліти.
3. Зниження версії прошивки (відкат на більш ранню) також необхідно виконувати з очищенням даних ( "Clear Data").
4. Якщо в результаті оновлення прошивки спостерігаються аварійні закриття програм та інші помилки, рекомендується провести оновлення прошивки повторно з обов'язковою відміткою опції "Clear Data".
5. Після оновлення прошивки, будь ласка, перевірте версію прошивки в "Налаштування -> Про телефон", щоб переконатися в тому, що нова версія прошивки встановлена.

Попередження:


1) Будь ласка, не оновлюйте пристрій на неофіційні прошивки
2) Оновлення міжнародної версії смартфона на прошивку для Китаю може привести до проблем сумісності
3) Перед оновленням переконайтеся, що акумулятор має, принаймні, 20% заряду
4) При виборі опції "Очищення даних" ( "Clear data") будуть видалені всі особисті дані, такі, як замітки, електронна пошта та контакти, в той же час дані в пам'яті, такі як музика, фільми, фотографії і т.д ., залишаться без змін. Щоб уникнути втрати даних і, якщо необхідно, для синхронізації аккаунтом Flyme перед прошивкою (Нлаштування -> Облікові записи).
5) Якщо на попередній прошивці були отримані системні привілеї (root), то при новій прошивці обов'язково необхідно зазначити "Clear data". В іншому випадку можливі поява повідомлень про помилки додатків та інші помилки системи.
6) Якщо після прошивки апарат циклічно перезавантажується або з'являються повідомлення про помилки окремих додатків (force close), спробуйте перепрошити телефон або скинути даних (у вікні перепрошивки відзначте пунтку "Clear data").
7) Будь ласка, в процесі оновлення (коли на екрані відображається прогрес-бар) не намагайтеся вимкнути або перезавантажити телефон!