User520897791 ...
Donut

Gold:21

Sign In:0

2018-09-04 05:26

Show all posts
gerçekten sorun var flyme 7'yi kurmama rağmen devam ediyor ne oyun oynayabiliyorum ne yazı yazabiliyorum ürünüm iade sürecini başlattım umarım kabul ederler.
Reply Support () Report
shakirrocks
Donut

2018-09-15 21:16

Show all posts
fatihaksoy replied at 2018-09-02 23:01
Flyme 7'yi temiz kurulumla yapıp denediniz mi ? ona göre meizu'ya konuyu ileteyim.

Temiz kurul ...

Sorunu meizu ya ilettinizmi?
Reply Support () Report
shakirrocks
Donut

2018-09-17 02:07

Show all posts
fatihaksoy replied at 2018-09-16 00:12
kontrol edeceğiz dendi. belki yazilimda hassasiyet sorunu vardir diye.

satış sonrasi hizmeti  ...

Anladım teşekkür ederim. yaklaşık 2 hafta önce aldım cihazımı iade için servis raporu istediler, servis raporunu da güya garantisi olan GENPA(!) dan almayı deniyoruz (yaklaşık 10 kişi var irtibat halinde olduğum benimle yanı sorunu yaşayan) 2 kere servise telefonu vermemize rağmen hata veya herhangi bir kusur bulamadıklarını belirtiyorlar video ile kanıt atınca da art arda bastığınız içindir diyorlar (aynı dokunuşları aynı video da başka telefona da yapıyorlar ve sorunsuz çalışıyor) cidden ne yapacağımı bilmiyorum hakem heyetine başvurmaktan başka çarem yok gibi fakat sonuçlanması 1 yıla yakın süreceği için başvurmak istemiyorum meizu'nun veya genpa nın bu konu hakkında birşeyler yapması gerekiyor.
Reply Support (0) Report
shakirrocks
Donut

2018-09-18 02:24

Show all posts
fatihaksoy replied at 2018-09-17 03:19
yazilimsal boyutu olabilir, eğer zaten sizin bir dokunmatik sorununuz varsa bunum giderilmesi mü ...

öncelikle bireysel olarak ilgilendiğin için teşekkür ederim. işin yazılımsal boyutu hakkında konuşalım, şahsen pek inanmıyorum yazılımsal bir hata olduğuna ve zaten meizu da (duyduğum kadarıyla hiç yazılı kaynaktan okumadım) mart ayı seri üretimi telefonlarında fabrikasyon hatası olduğunu kabul etmişti, özelliklerini ve incelemelerini gördükten sonra almaya karar vermiştim bu telefonu ve flyme forum ve bazı kuytu köşe forumlar dışında bu hatayla karşılaşan görmedim, katıldığım türkiye meizu grubundan 10 kişiye yakın m6 note kullanıcısı benimle aynı sorunu yaşıyor ve bazıları bu sorunu ta çin'e ulaştırmaya çalışıyor eğer sizin meizu türkiye ile bir şekilde iletişime geçme şansınız varsa lütfen hemen yapın kendi param ile aldığım ilk telefon ve boşa gitmesini istemiyorum. teşekkürler.
Reply Support (0) Report
shakirrocks
Donut

2018-09-24 22:30

Show all posts
3 kere garantiye göndermesi sonucu bir arkadaşımızın ekranı değiştirilmiş normalde arızayı kabul bile etmiyorlardı, fakat sorun hala devam ediyor sizce sorun ekranda'mı değil yoksa taktıkları ekran mı sıkıntılı?

Comment

fatihaksoy: Usta şimdi ekran'da değişmiş.. Değişen diğer ekran'da da sorun olması yüzde bilmem kaç şans meselesi, ben yine yazılımdandır diye tahmin ediyorum cihazı görmedim deneme şansım da ol
2018-09-25 00:51
Reply Support (0) Report
You have to login before you can reply Login | Register

©2024 Meizu Telecom Equipment Co., Ltd. All rights reserved.