uranai
Froyo

Gold:1018

Sign In:260

2017-04-21 20:09

Show all posts
здавав телефон дружини (також немає сервісу в моєму місті) зробили заміну дисплейного модуля за 2 тижні, хороші та приємні оператори, мені сервіс сподобався
  From Forum App
Reply Support (0) Report
uranai
Froyo

Gold:1018

Sign In:260

2017-04-23 00:17

Show all posts
daddywolf create on 2017-04-21 23:52
Фігєю За два тижні - і ви вважаєте це нормальним? Це при діючому представництві Мейзу в країні?

Так, вважаю це нормальним, згідно закону, а також порівнюючи з іншими магазинами (навіть розміщеними в моєму місті)
  From Forum App
Reply Support () Report
uranai
Froyo

Gold:1018

Sign In:260

2017-04-23 04:52

Show all posts
daddywolf create on 2017-04-23 00:36
Щось ви дуже поблажливо налаштовані до продавців техніки. Знаєте,  я подивився б на вас під час поломки свіжокупленого авто.  Вам лагодять дефект два тижні,  і не видають підмінне авто

авто це не телефон, і не бачу сенсу їх порівнювати, це по-перше.
А по-друге, мені не потрібний інший телефон на 2 тижні користування, замість мого, а навіть якби й потрібен був, то це не зобов'язання сервісу, чи магазину, а моє право у вигляді письмової вимоги (і взагалі якщо телефон є у переліку товарів, які на письмову вимогу надаються споживачеві з обмінного фонду, який затверджується Кабінетом Міністрів України).
  From Forum App
Reply Support () Report
uranai
Froyo

Gold:1018

Sign In:260

2017-04-28 06:01

Show all posts
daddywolf create on 2017-04-28 00:01
Ваше ставлення до продавців техніки говорить про те,  що ви продавнць техніки,  щось таке)))Мені,  як споживачеві,  важать мої кошти,  витрачені на купівлю,  і я за них хочу отримати максимум сервісу і максимум пільг як лоялтному клієнту А ви,  я бачу,  дуже проблемами маржі профіту селлерів стурбовані)))

Та ні, не вгадали) працюю у сфері ІТ (включно з розробкою ПЗ для моб. тел), і ні, я їх не продаю;)
А мені здається саме навпаки, стурбовані тут саме ви, я ж усім задоволений, про що й написав у своєму першому пості.
Вибираю техніку скурпульозно і завжди рахую гроші, тому своїми покупками ніколи не розчаровуюсь.
А якщо ви чимось незадоволені чи ваші права порушили, ви можете звернутися до суду. Якщо ж вам не подобаються наші закони - йдіть у законодавчу владу)
  From Forum App
Reply Support () Report
uranai
Froyo

Gold:1018

Sign In:260

2017-05-04 15:11

Show all posts
daddywolf create on 2017-04-29 01:42
У сфері ІТ,  кажете,  та ще й дотичите ПЗ для моб телефонів?))) Тоді з вами все ясно,  і з Вашою позицію максимального прогину теж,  більше питань не маю))))

Мда,,,якого максимального прогину?))
Автор запитав, я відповів, так як вже стикався з цим.
І мені зробили все безкоштовно і згідно закону, тому не бачу сенсу плакатися на все і вся, як ви.
І якщо вам стане легше, я кілька раз звертався до інспекції з питань захисту прав споживачів в своєму місті, оскільки порушувались мої права (купівля моб.тел. в тому числі), так що моя вам порада - не шукайте скрізь зради, а то виходить, що ви у всьому незадоволені, але нічого виправляти не хочете, окрім як пи
  From Forum App
Reply Support () Report
uranai
Froyo

Gold:1018

Sign In:260

2017-05-04 15:12

Show all posts
uranai create on 2017-05-04 12:41
Мда,,,якого максимального прогину?))Автор запитав, я відповів, так як вже стикався з цим.І мені зробили все безкоштовно і згідно закону, тому не бачу сенсу плакатися на все і вся, як ви.І якщо вам стане легше, я кілька раз звертався до інспекції з питань захисту прав споживачів в своєму місті, оскільки порушувались мої права (купівля моб.тел. в тому числі), так що моя вам порада - не шукайте скрізь зради, а то виходить, що ви у всьому незадоволені, але нічого виправляти не хочете, окрім як пи

...окрім як писати коментарі
  From Forum App
Reply Support () Report
You have to login before you can reply Login | Register

©2024 Meizu Telecom Equipment Co., Ltd. All rights reserved.