multifree
Donut

Gold:30

Sign In:1

100KForumMembersforum_app

2016-11-12 18:37

Show all posts
Merhabalar Fatih Bey. xTitan arkadaşımızdaki sorun bende de var maalesef. Dediğiniz uygulamayı indirip kurmak istediğimizde (Sürüm düşürme olduğu için) uygulamayı kaldırmamızı istiyor. Önce durmaya zorla diyoruz fakat ondan sonra kaldır butonu aktif değil. Kaldıramayınca 2.şıkkı denedim. Konum izin vs. Ama gene de nafile. Balıkesirde yaşıyorum ancak sadece İstanbulun hava durumunu izleyebiliyorum. Mümkün olursa bu sıkıntının düzeltilmesi için meizu merkezle irtibata geçebilirseniz seviniriz.
Saygılar.
Reply Support (0) Report
multifree
Donut

2016-11-14 19:03

Show all posts
fatihaksoy replied at 2016-11-12 17:41
Tabi o zaman iletecem, abim Demek ki genel bir sikinti var duzeltilmesi icin yazi yazacagim, kusur ...

Şimdiden teşekkürler Fatih Hocam. Sizin aracılığınızla derdimizi meizu'ya anlatabiliyoruz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz..
Reply Support () Report
multifree
Donut

2016-11-22 19:40

Show all posts
Fatih Bey, merhabalar. Geçen size ilettiğim hava durumunun konumumuzu bulamaması sorunu düzeltilmiş. Bugün bulunduğum şehri yazdım ve eskiye döndü. Yani hava durumu vidget'ı artık çalışıyor.
Bu arada flyme 6 ya da marshmallow un bizim note 2 lere gelmesiyle ilgili bir çalışması var mı meizunun?
Bu konuyla ilgili de meizuya beklentilerimizi iletirseniz çok seviniriz. Başarılar.  
Reply Support () Report
multifree
Donut

2016-11-30 22:16

Show all posts
Fatih Bey merhabalar. Hava durumu vidgetımız düzeldi. Konumumuzu doğru buluyor. Bir de şu ingilizce durumlar türkçeye dönerse (Cloudy, rain, snow vb) harika olacak. Bunu da bildirmeniz ricasıyla. Saygılar.
Reply Support () Report
You have to login before you can reply Login | Register

©2024 Meizu Telecom Equipment Co., Ltd. All rights reserved.