User71244768
Eclair

Gold:65

Sign In:6

100KForumMemberscontest lover

2016-05-17 06:13

Show all posts
Mx4 pro
Şarj konusunda çin sürümleri daha iyi
Bazı yerlerde çeviri hatası
Müzik uygulamasında manuel olarak şarkıyı ileri alırken duraksama bekleyip çalma
Hi_fi ses kalitesi çin sürümünde daha iyi
Performans açısında da aynı şekilde çin sürümü daha iyi
Galeri uygulamasında fotoğrafa tıklayınca hemen açılmıyor ekran siyah şekilde biraz bekleyip öyle açılıyor
Telefon fazla ısınıyor sebebi yaz ayları olması da olabilir ama
Şu an için bu kadar zaman geçtikçe bakalım artım

Comment

fatihaksoy: Geri Bildirim İçin Teşekkür ederim.. müzik açıkken farklı bir uygulama açınca kapatınca şarkı milisaniyelik bir dilimde kesiliyor mu sizde ?
2016-05-17 06:40
Reply Support (0) Report
User71244768
Eclair

Gold:65

Sign In:6

100KForumMemberscontest lover

2016-05-17 14:34

Show all posts
fatihaksoy replied at 2016-05-17 04:10
Geri Bildirim İçin Teşekkür ederim.. müzik açıkken farklı bir uygulama açınca kapatınca ...

Hocam o bahsettiğiniz olay beta sürümünde vardı aynı şekilde betanın üzerine stabil kurunca o sorun devam etmişti. ben temiz kurulum yapayım dedim ve stabili temiz şekilde tekrar kurdum ve o sorun yok şu an. bir de belirttiğim şarkıda ilerleme sorunu bazı şarkılarda oluyor ve galiba  şarkıda problem var o yüzden olduğunu düşünüyorum. ( problem şarkıyı ileri sarmak isteyince takılıyor)

Comment

fatihaksoy: Cihazı komple temizledim.. sildim herşeyi yetmedi clear data ile attım sorun devam :) bende belki kullandığım bir yazılım sorun yaratıyordur. teşekkür ederim farklı bildirimlerde bulanmak
2016-05-17 14:39
Reply Support (0) Report
You have to login before you can reply Login | Register

©2024 Meizu Telecom Equipment Co., Ltd. All rights reserved.