[Новини]II Щорічний конкурс Flyme: Конкурс тем

513

0

2017-11-07 02:45

Show all posts
Edited by TimaHabibov at 2017-12-18 18:12

175047nkk44xdj7jvgj48z.png.thumb.jpg


------ Повідомлення про перенесення дати появи тем у додатку "Теми" ------
Перший етап конкурсу завершено, ми отримали теми від дизайнерів по всьому світу! Але вийшло більше тем, ніж ми очікували. Наша команда працює день і ніч, вибираючи кращі роботи і перетворюючи їх у теми! Однак, через обмеженість у кадрах і величезну кількість матеріалу, нам доведеться відкласти дату появи тем у додатку "Теми" на деякий час. Вони будуть доступні для завантаження 3 Січня! Дякуємо за терпіння, слідкуйте за оновленнями!Коментарі для участі у конкурсі потрібно залишати під цим постом! Коментарі можна писати українською.


Привіт, друзі! Ми знаємо, що на цей раз обслуговування веб-сайту зайняло дуже багато часу, тому давайте відновимо нашу подорож з нашого щорічного конкурсу з розробки тем!


Минулого року у нас був тематичний конкурс, і ми отримали десятки прекрасних робіт. В цьому році, щоб зробити конкурс більш захоплюючим і складним, ми визначили тему: Святковий сезон. Всі учасники повинні розробити теми з елементами, пов'язаними з такими святами, як: День подяки, Різдво і Новий рік.


В цьому році ми підготували чудові призи (PRO 7 Plus і не тільки!) І нову систему оцінювання, щоб зробити конкурс більш справедливим! Також у нас є додаткові призи для користувачів форуму! Гортайте далі!


Тема конкурсу: Тема з елементами Дня Подяки, Різдва та Нового року.


Графік:
31 жовтня 2017 року - 27 листопада 2017 року: Заповніть форму, і відправте свою роботу на flyme.theme@meizu.com
27 листопада 2017 року - 3 грудня 2017 року: Команда Flyme створює теми з робіт учасників
4 грудня 2017 року - 18 грудня 2017 року: Перевірка тем дизайнерами Flyme, після якої користувачі зможуть завантажити їх з додатка "Теми"
20 грудня 2017: ПідсумкиЯк взяти участь:
Крок 1: Заповніть форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf40n9uaGThDoAKM61X9xrDG82AN2uU7RfwZMlS-zSaxr17lA/viewform (Англійською)
Крок 2: Надішліть свою роботу на flyme.theme@meizu.com
Ваша робота повинна містити зображення-превью (для відображення в додатку "Теми"), шпалери для робочого столу, шпалери для екрану блокування, іконки системних додатків, цифри для іконки додатку Календар, іконки сторонніх додатків. Всі вимоги продубльовано на зображенні в прикріпленому файлі, будь ласка, переконайтеся, що ви все правильно зрозуміли і зверніть увагу, що роботи приймаються до 00:00 (GMT + 8) 27 листопада 2017 року. (Якщо зображення з інструкцією відображається неправильно, ви можете зберегти його на свій комп'ютер, для ознайомлення).


Як перемогти:
Крок 1: Після подачі заявки команда Flyme перевірить, чи виконані всі умови участі. Потім ми збережемо всі ваші матеріали, щоб перетворити їх у теми.
Крок 2: Створені теми будуть завантажені в додаток "Теми". При визначенні переможця, від загальної кількості завантажень теми буде враховуватися тільки 60%.
Крок 3: Дизайнери команди Flyme оцінять всі роботи. При підведенні підсумків оцінки дизайнерів становитимуть 40% при ухваленні рішення.
Крок 4: Ми оголосимо результати і переможців!


Спеціальне посилання для учасників минулорічного конкурсу
Якщо ви брали участь у подібному конкурсі минулого року, ви також можете заповнити форму:
натисніть тут, вказавши електронну адресу (ту саму, яку ви використовували для участі в минулому році), щоб рекомендувати інших дизайнерів*. Якщо виграє будь-який з ваших рекомендованих дизайнерів, ви отримаєте той же виграш, що і він!
* 1 минулорічний учасник може рекомендувати тільки 3 НОВИХ дизайнера (що означає, що рекомендовані дизайнери не можуть бути учасниками торішнього конкурсу); якщо ви рекомендуєте більше 3 дизайнерів, ми не будемо враховувати рекомендації після третьої.
* Якщо новий дизайнер рекомендований більш ніж 1 людиною, його реферер буде обраний на підставі часу подачі заявки, ПЕРШИЙ, хто порекомендує його/її, буде зарахований як його / її реферер.

Система оцінювання та призи:
Остаточна оцінка: Кількість скачувань (60%) + оцінки професійних дизайнерів (40%) Переможець/ Приз/
Умови перемоги
Перший приз / PRO 7 Plus (6 + 64 ГБ, чорний)/Грунтуючись на підсумковій оцінці.
1 приз за друге місце/M6 Note (3 + 32 ГБ, чорний)/
Грунтуючись на підсумковій оцінці.
2 призи за третє місце/
M6 (2 + 16GB, золото)/
Грунтуючись на підсумковій оцінці.
1 приз за найпопулярнішу тему/
Навушники Meizu Flow/
Найпопулярніша тема під час конкурсу*.
1 приз від дизайнера команди Flyme/
Навушники Meizu Flow/
Кращі оцінки, отримані від професійних дизайнерів.
Призи учасникам минулорічного конкурсу (тим, хто рекомендує учасників цього конкурсу)/
Той же виграш, що і рекомендований учасник/Ви повинні бути учасником торішнього конкурсу.
5 щасливих користувачів форуму/
Подарункова карта Amazon $20/
10%, 30%, 50%, 70%, 90% коментар під цим постом*.


* Щоб уникнути несправедливих результатів, розробники додатка "Теми" будуть контролювати завантаження тем. На один пристрій можна завантажити певну тему до трьох разів, якщо цю умову буде проігноровано, надмірна кількість завантажень теми враховуватися не буде.
* Якщо учасник торішнього конкурсу порекомендує більш ніж одного переможця цього конкурсу, він (учасник торішнього конкурсу) отримає тільки 1 приз (той же самий, що і рекомендований ним учасник, який посів найвище місце в цьому конкурсі).
* Щоб уникнути підроблених облікових записів і небажаних коментарів, один обліковий запис може залишати коментар під цим постом до 5 разів, якщо дана умова буде проігнорована, учасника, який проігнорував її, буде дискваліфіковано. Облікові записи однієї й тієї ж IP-адреси будуть вважатися однією особою, і після їх виявлення будуть дискваліфіковані.


Додаткові пояснення:
1. Один дизайнер може представити кілька тем, однак, якщо його/її роботи виграють більше 1 приз у першій, другій або третій номінації, він/вона отримає тільки найцінніший приз.
2. Приз за найпопулярнішу тему і приз від дизайнера - це дві незалежні нагороди, тому переможець першої, другої або третьої номінації може також отримати ці 2 нагороди. Однак, якщо ці 2 нагороди вручаються одному і тому ж учаснику, він отримає тільки навушники MEIZU Flow.
3. Якщо учасник виграє приз, і рекомендований ним учасник також виграє, він отримає тільки найцінніший приз з 2 призів, однак ми також відправимо навушники MEIZU Flow. Наприклад: якщо дизайнер Mr.A виграє M6 Note, а його рекомендований друг Miss B виграє PRO 7 Plus, Mr, A отримає PRO 7 Plus (те саме, що і Miss B) + навушники Flow (без M6 Note).
4. Приз за "щасливий" коментар вручається тільки користувачам, які не виграли жодних дизайнерських призів. Якщо переможець в номінації "щасливий коментар" переміг у будь-якій іншій номінації - його приз за "щасливий" коментар переходить до наступного коментаря під цим постом.
5. Всі роботи повинні бути оригінальними. Якщо будь-яка робота буде заявлена ​​як плагіат, за наявнстю неспростовних доказів, вона буде дискваліфікована, і ми припинимо працювати з дизайнером у будь-яких майбутніх конкурсах / будь-яких інших заходах.
6. Команда Flyme має право змінювати умови конкурсу без пояснення причин.


Ще раз нагадуємо: Коментарі для участі в конкурсі потрібно залишати під цим постом! Коментарі можна писати українською.


Успіхів!


063806sttxx6uxr8xx58zy.png.thumb.jpg