[Інструкції]Браузер Flyme 6

3859

12

2017-05-04 19:11

Show all posts
Edited by LexHD at 2017-05-04 13:22

1200 -1.png

У сучасному житті браузер у нашому смартфоні є невід'ємною частиною, яку ми використовуємо найчастіше (більшість користувачів), браузер повинен бути швидким, зручним та інформативним. Але зазвичай, системним браузером мало хто користується. Замість нього користувачі одразу встановлюють браузери інших виробників, таких, як Chrome, Opera, Firefox та інші. З одного боку, це пов'язано з тим, що користувачі вважають системний браузер не таким гарним помічником, не таким привабливим або зручним. З іншого боку, дійсно, браузери відомих виробників програмного забезпечення стають все кращіми та привабливішими.

Але ми теж не стоїмо на місці із нашим браузером Flyme! У браузері Flyme 6 є декілька цікавих функцій. Та сьогодні ми розглянему одну з таких функцій - швидкі посилання.

При відкриті браузеру, на головній сторінці, відображається багато ескізів різних веб-сайтів. Це швидкі посилання для зручного користування браузером. Ці швидкі посилання змінні в залежності від обраного регіону або місця положення у налаштуваннях смартфону. Тобто, в залежності від обраного Вами у налаштуваннях регіону та системної мови, швідкі посилання у браузері будуть змінюватися на найпопулярніші для обраного регіону/країни. (Меню Налаштування > Мова та час > Регіон).


Наприклад, швидкі посилання на головному екрані для Індії (зліва) та України (зправа).

1.png
Підпис Спільноти Flyme.jpg