[Новини][Відкрий 6] Розділ 2: Декілька просторів

2019

5

2017-01-21 00:54

Show all posts
Edited by andrey1922 at 2017-01-20 20:04

У попередньому розділі ми представили новий дизайн у Flyme 6. Рухаючись уперед, ми представимо вам нові важливі функції. І функція, яку михочемо сьогодні представити, - це «Декілька просторів» (анг. ‘Multiple Spaces’).

Multiple Spaces

Multiple Spaces

Перш ніж почати, подумаймо про такі сценарії:

Ви на роботі, і Ваш колега, якого Ви мало знаєте, просить Вас про допомогу: надати йому на короткий час Вашого безцінного, повного особистої інформації смартфона для того, щоб надіслати повідомлення своїй дівчині, бо його смартфон наразі не працює належним чином.

Або Ви відвідуєте будинок своєї кузини, та Ваш 8-річний племінник запитує чи може пограти в ігри на Вашому телефоні.

Або Ви на побаченні зі своєю дівчиною; вона просить показати якісь функції на Вашому смартфоні тоді, коли у Вас там якісь робочі та інші файли, якими Ви не готові з нею поділитися. Та якщо Ви збираєтеся очевидно використовувати порожній «Гостьовий режим», вона точно розізлиться.

Як Вам стикатися з усіма вищезгаданими критичними ситуаціями?

Для уникнення конфліктів та непорозумінь, та більше: для захисту Ваших даних, Flyme 6 представляє нову функцію, яка зветься «Декілька просторів». Ця функція створює 4 паралельних режими у Вашому смартфоні та дає Вам змогу бути готовими до будь-яких сценаріїв: Звичайний режим, Приватний режим, Гостьовий режим та Дитячий режим. Та, що зручніше, до усіх режимів (окрім Дитячого) можна мати простий доступ за допомогою відбитку Вашого пальця – прикладаючи різного пальця для різного режиму Ви маєте змогу непомітно увійти до будь-якого з них. Таким чином Ви можете уникнути неприємних ситуацій, коли люди питають, чому Ви так оберігаєте свого смартфона чи даних на ньому.

У Звичайному режимі Ви можете зберігати звичні налаштування та дані, якими Ви не проти ділитися з іншими, у той час як у Приватному режимі Ви маєте змогу приховати певну особисту чи конфіденційну інформацію і файл(и) та не хвилюватися, що їх помітять. Найкрутіше в тому, що відображення (вигляд) екрану в цих двох режимах абсолютно однакові, а зважаючи на те, що обидва режими активуються відбитками Ваших пальців, інші люди навіть не здогадаються, що Ви приховуєте свої особисті дані, коли даєте їм користуватися смартфоном.

А в Гостьовому режимі у користувачів буде обмежений доступ до смартфону, тому можна давати його іншим людям, коли їм, наприклад, необхідно швидко подзвонити та не втручатися в початкові налаштування системи.

Що ж до Дитячого режиму, Ви можете самостійно обрати до яких додатків надати доступ та проміжок часу у випадку, якщо діти заграються. У Дитячому режимі смартфон не надсилає повідомлень чи викликів (тому неможливо «випадково» оформити підписку на якусь платну службу), та вийти з нього можна лише з Вашим паролем чи відбитком пальця.

Example

Example
Функція «Декілька просторів» не для того, щоб вводити людей в оману; вона для того, щоб захищати Ваші дані. За жодних обставин дані у Приватному режимі не будуть видимі чи доступні в пошуку у Звичайному чи Гостьовому режимі, навіть якщо Ви відкриєте Файловий провідник та шукатимете їх.

За допомогою цієї функції, яка є зручною та зберігає Ваші дані, ми віримо, що Flyme 6 буде довіреним цифровим компаньйоном у Вашому повсякденному житті. Ми сподіваємося, що Ви відкриєте більше способів використання цієї крутої функції!

Оригінальна стаття: http://forum.flymeos.com/thread-14700-1-1.html