2 Yıl Sonra

269

3

2019-09-11 17:21

Show all posts
Arkadaşlar herkese selam,
Bundan tam 2 yıl önce meizu mx5 cihazımı satıp xiaomi cihaza geçiş yaptım. Önce mi 5 sonra da mi 6 aldım. mi 6 cihazımı 1 buçuk sene kullandım ve çok memnun kaldığım bir cihaz oldu açıkçası. şartlar gereği yeni bir telefon almam gerekti(Mi 6 yı anneme hediye ettim) bütçeme göre x8 modelini tercih ettim. (biraz daha param olsaydı Mi 9 se alırdım)

Telefon güzel diyecek lafım yok ama bir eleştirim olacak. 2 seneye yakın mx5 kullandım ve bozuldu 2 yıl sonrada tekrar meizu cihaz aldım ve şunu farkettim.
1 - Eskiden yaşadığım sorunların birçoğunu halen yaşıyorum.
2 - Halen güncelleme problemi var.
3 - Yazılım.
4 - Yazılım.
5 - Yazılım.

Yani arkadaşlar aradan geçen onca seneye rağmen arayüz aynı, hatalar aynı, şikayetler aynı. Bu durum beni çok rahatsız etti açıkçası. Sırf bu yüzden pişman olmaya başladım ve yeni telefon alamayacağım için pişmanlığım 2 ye katlanmış durumda Sizlerinde bu konu hakkında görüş ve önerilerinizi merak ediyorum. Sağlıcakla Kalın.

Bu arada x8 i 02/09/2019 tarihinde satın aldım. sim kartımı taktım kullanıyorum. kapağı sonradan aldığım için arka camda bir miktar kılcal çizikler oluştu. 14 gün daha geçmedi, bu şartlarda iade etmem münkün müdür?