[Новини]Flyme 7 Lite – що це

2844

6

2018-09-15 03:28

Show all posts
Edited by TimaHabibov at 2018-09-16 16:15

1200.jpg

3-ого Вересня відбувся офіційний реліз Flyme 7.8.8.31G Beta (так званої "Flyme 7 Lite") для MEIZU M5 та M5s. Cьогодні ми розберемось "що це таке, і з чим це їдять". Що ж, почнімо!

Що таке Experience/Lite версія?
Flyme 7 Lite/Experience Version – спеціальна версія Flyme, розроблена для того, щоб якомога більше користувачів змогли насолодитися Flyme 7. У цій версії відсутні деякі фішки звичайної Flyme 7, та ця версія НЕ буде оновлюватись, тож, якщо ви зіткнетесь із серйозними проблемами під час користування – встановлюйте Flyme 6.3.0.0G (через рекавері, зі стиранням даних).

Що ж, тепер ви знаєте, що таке Flyme 7 Lite. Тепер давайте дізнаємось, що в цій версії нового та чи варто її взагалі встановлювати. Ви будете шоковані, але в цій версії є те, чого немає в стабільній версії Flyme 7 для інших пристроїв! Перед тим, як дізнатися, що ж тут нового, давайте подивимось у розділ "Про телефон":
Версія Android: 6.0;
Патч безпеки: 1 Серпня 2018 Року;
Назва: Flyme 7.8.8.31G beta;
075354azydpmicyomf7rir.png.thumb.png   
Тепер давайте подивимось, що є в цій версії Flyme, чого немає в звичайній Flyme 7.

Нові теми
Першим "ексклюзивом" Flyme 7 Lite стали нові теми. У цій версії дійсно додані декілька нових тем, які, я впевнений, вам сподобаються.
2.png   

Quick Look
Наступною відмінністю Lite-версії від звичайної є функція Quick Look. Насправді, це дуже зручна фішка: якщо ви дивитесь фільм у браузері та вам надходить повідомлення з WeChat, або WhatsApp – це повідомлення з'явиться не в панелі повідомлень. Воно "вспливе" посеред екрану. Окрім простого перегляду повідомлення, ви також маєте можливість відповісти на нього, не відриваючись від перегляду фільма – просто тапніть по повідомленню!
3.jpg   


Функція "Перейменувати"
Це не досить важливо, але тепер, якщо ви бажаєте перейменувати будь-який файл, знайти відповідну функцію набагато легше.
4.png

Камера
Додаток Камера у Lite-версії відрізняється від додатка у звичайній Flyme 7. Але наступні режими нікуди не поділися:
 • Ручний режим;
 • Макро;
 • Slo-Mo;
 • Time Lapse;
 • Панорама;
 • Ре-фокусування;
 • QR-сканер;
 • Gif-режим;
5.jpg
Дитячий режим
Усі, звичайно ж, пам'ятають функцію "дитячий режим". Уперше її було представлено у Flyme 6. У звичайній версії Flyme 7 цієї функції немає, але у Flyme 7 Lite вона є.
6.png   

Тепер давайте подивимось, що розробники перенесли зі звичайної версії Flyme 7.

Корзина в додатку Галерея
Почнімо ж з функції Корзина в додатку Галерея. Ця функція дозволяє вам зберігати видалені фото протягом 30 днів. Після закінчення вищеназваного терміну, фото будуть видалені безповоротно.
7.jpg
Square Sound
Незважаючи на те, що дизайн додатку Музика залишився незмінним, функція Square Sound присутня.
8.jpg

Оновлення системних додатків
Як у звичайній, так і в Lite-версії Flyme 7, ви маєте можливість оновлювати системні додатки через додаток "Оновлення".
9.png


Передавання файлів за допомогою QR-коду
Також ви маєте можливість (якщо два пристрої знаходяться в одній WIFI-мережі) передавати будь-які файли через QR-код.
10.png

VoLTE
Для України ця функція ще не дуже потрібна, бо у нас LTE тільки з'явилося, але все одно приємно, що розробники залишили цю функцію – стане в нагоді.

Інші фішки звичайної Flyme 7:
 • Повідомлення-бульбашки;
 • Швидка відповідь з панелі повідомлень;
 • Оновлений додаток "Калькулятор";
 • Оновлений додаток "Безпека";
 • Можливість швидко поділитися скріншотом;
 • Оновлений додаток "Файли";
 • Game Mode 2.0;
 • Desktop App Index;
11.jpg

13.jpg


Існуючі проблеми
Як це не дивно. але Flyme 7 Lite працює стабільніше за "повну" версію Flyme 7. Ось які проблеми стабільної версії були вирішені у Flyme 7 Lite:
 • Раптове закриття додатку ShareIT;
 • Неправильне відображення статистики використання заряду батареї;
 • "Зелений екран" під час перегляду відео, записаного за допомогою функції "Запис екрану";
 • "Діагностована висока температура, додаток Камера буде закритий";
12.jpg

Єдина серйозна проблема, присутня в Lite-версії – у додатку Погода все ще немає декількох міст України, але автоматичне визначення вашого місцезнаходження значно зменшує рівень серйозності цієї проблеми. Також у Lite-версії клавіатура TouchPal тепер є системним додатком, тож без рут-прав ви не зможете її видалити.

14.jpg


Батарея
Щодо батареї – єдине, що можна сказати, це те, що на цій прошивці ви легко зможете досягти показника в 6 годин активного екрану. Більше того, пристрій не перегрівається навіть під час серйозних навантажень.

Висновок
Що ж, я вам розповів, що таке Flyme 7 Lite. Встановлювати цю версію чи ні – вирішувати тільки вам. Завантажити прошивку та подивитися детальніший список змін ви можете тут. Якщо ви не знаєте, як правильно оновлювати Flyme – читайте цей туторіал, або дивіться це відео.

Нагадую, що ця версія Flyme оновлюватись не буде, термін підтримки MEIZU M5s та MEIZU M5 завершений. Якщо під час користування ви зіткнетесь із серйозними проблемеми – встановлюйте Flyme 6.3.0.0G!
QR.jpg.png