[Інструкції]ЛАЙФХАК / Як дізнатися сумісність телефона

920

0

2017-11-20 05:36

Show all posts
  From Forum App
Привіт, Meizu-Фани!!!

Сьогодні існує багато стандартів мобільного зв'язку, частина з яких несумісна між собою. При цьому виробники смартфонів випускають одну і ту ж модель, але з різними модулями зв'язку. Тому купуючи новий мобільний потрібно перш за все переконатися, що він зможе працювати в мережі вашого оператора.

Для цього можна ретельно вивчати характеристики девайса на сайті виробника, але є спосіб простіше...


Перед покупкою мобільника відвідайте сторінку WillMyPhoneWork.net. Це база даних смартфонів і їх сумісності з операторами усього світу. Завдяки цьому також можна буде дізнатися працездатність смартфона при поїздці за кордон.
Користуватися базою досить просто необхідно лише вибрати назву бренду і марку смартфона і вказати країну та оператора. У базі сервісу є відомості про 14 569 мобільних пристроїв і 1 072 операторів. Тому з великою ймовірністю ваш девайс вже занесений в неї.

Після вибору всіх необхідних параметрів натисніть кнопку Search, і сайт видасть фінальну таблицю. В ній буде три колонки, які стосуються 2G, 3G і 4G LTE. У рядках розміщуються стільникові оператори. У кожному осередку буде відповідна відмітка сумісності телефону зі стільниковим стандартом. Значок синього кольору означає повну сумісність. Позначкажовтого сумісність з деякими частотами оператора. Червоний хрест означає повну несумісність телефону з мережею цього оператора.