[Новини]Режими камери

2174

6

2017-06-16 18:09

Show all posts
Edited by andrey1922 at 2017-07-10 11:11

073053uav57ejkly5kzfaz.png
Як одна з основних функцій смартфона, камера може бути найбільш важливим застосунком для багатьох користувачів. І сьогодні все більше людей використовують камеру для більш ніж просто фотографування.

У Flyme 6, ми також оновили функцію камери. Як ми бачимо на екрані, ми тепер маємо 8 режимів у камері:

Макіяж: цей режим відсутній на скриншоті, але він також є в режимах камери у глобальній бета-версії прошивки Flyme 6. За допомогою нього ви можете обрати певні шаблони для корекції фотографій обличь людей, яких ви фотографуєте. Загалом на час написання статті є 5 шаблонів.

Про: Це «Manual» режим у попередніх версіях Flyme. Користувачі можуть налаштувати параметри за власним бажанням. Як випливає з назви, цей режим особливо цікавить більш професійних любителів фотографування. Використовуючи цей режим, ви можете зробити прекрасні фотографії, які іноді неможливо виконати в автоматичному режимі.

Макро: Підходить особливо для квітів і фотографій їжі. Якщо ви хочете сфотографувати об'єкт із дуже близької відстані, це правильний режим для вас, тому що він може розмити фон і захопити більше деталей об'єкту.

Уповільнена зйомка: ідеально підходить для зйомки об'єктів, що рухаються.

Time-lapse або в українській локалізації Уповільнена: Коли ви використовуєте цей режим, переконайтеся, що у вас є дуже тверда платформа, щоб тримати телефон, наприклад, штатив. Наведіть камеру на той краєвид/вигляд, що ви хочете захопити, і камера робитими знімки через певні проміжки часу. Через деякий час телефон генеруватиме невелике відео, що показуватиме зміну сцени. Багато користувачів використовують цей режим, щоб захопити сцени сходу або заходу сонця, що виглядає пречудово.

Панорама: Це одна з простих функцій для камери в даний час. Ви можете використовувати його для захоплення екрану широких сцен.

Світлове поле: При використанні цього режиму, камера фокусується на 7 точках на екрані, і ви можете переобрати фокус після того, як знімок збережено на пристрої.

Сканувати: QR-код в даний час стає все більш і більш популярним. Ця функція може бути використана для сканування штрих-коду або QR-коду, що може бути дуже зручно в повсякденному житті.

Gif: Ця функція була додана в Flyme 5 та сподобалася більшості користувачів. У цьому режимі можна знімати невелике відео й камера автоматично збереже його як Gif-зображення. Таким чином, ви можете поділитися відео без використання додаткових інструментів конвертації.