[Ресурси]Зустріч фанатів MEIZU & Flyme у Києві! (ОНОВЛЕНО)

16197

110

2017-04-27 18:49

Show all posts
Edited by TimaHabibov at 2017-05-27 10:52

1200.png
Зв'язувався з адміністрацією з приводу відсутності запрошень на зустріч для зареєстрованих учасників. У ході розмови, дізнався, що запрошення вже давно відправлені до Українського представництва і вони мали їх розіслати на електроні скринькі зареєстрованих учасників. На разі адміністрація зв'яжеться з представництвом для з'ясування причини, чому досі не розіслали запрошення. Буду тримати в курсі.


Інформація.png

Після Росії, ми їдемо до України у Київ, щоб зустрітися з нашими шанувальниками.
Ми віримо у спільноту Flyme та вважаємо, що взаємодія на форумі - це дуже добре, але ми маємо велике бажання познайомитися з нашими шанувальниками особисто!
Ця зустріч відбуватиметься 24 травня. Керівник підрозділу Flyme International, керуючий підрозділом з продуктів та менеджер спільноти вилітають з міста Шеньчжен, щоб зустрітися з Вами та почути відгуки та побажання стосовно Flyme.

Тож, якщо Ви маєте велике бажання зустрітися та Ви з України та Києва, будь ласка, перейдіть за наступним посиланням та зареєструйтеся для участі у зустрічі: Реєстрація
Важливо.png
Примітка: Адміністрація форуму буде перевіряти усі заявки, тому заповнення реєстраційної форми повинно бути англійською мовою. Форму потрібно заповнити до 5 Травня 11:00 за китайським часом (6:00 за київським часом).


Додатково.png
Після того, як список учасників буде сформовано, Ви отримаєте усю необхідну інформацію про зустріч та запрошення на Вашу електронну скриньку. Ми будемо вдячні, якщо Ви передасте цю чудову новину про зустріч своїм друзям та близьким.


З Повагою, команда Flyme International.
Підпис Спільноти Flyme.jpg