[Новини][Відкрий 6] Розділ 5: One Mind – швидкісний запуск

1990

3

2017-02-01 21:51

Show all posts
Edited by andrey1922 at 2017-02-01 15:51

За останній місяц ми вже дізналися про декілька нових фішок щодо Flyme, а сьогодні ми поговоримо про ще одну: штучний інтелект One Mind.                              

One Mind AI

One Mind AI

Після анонсування Flyme 6, двигун розумного мислення «One Mind» одразу ж привернув увагу. Згідно з анонсом, One Mind – це двигун, що збирає дані, аналізує поведінку користувача та само-адаптується, працює у фоновому режимі без будь-якого застосунку користувача для його сприйняття. Він систематизує та розумно пристосовує у системі багатьма шляхами такі значні функції як Швидкісний запуск, Очищення процесів, Ігровий режим, Нічне налагоджування та Розумні сповіщення, про які говорилося у попередньому пості із серії Відкрий 6. І сьогодні ми пояснимо стосовно однієї з цих функцій – Швидкісний запуск (Flash Launch).

One Mind: Flash Launch

One Mind: Flash Launch
Коли у Вашому смартфоні встановлено безліч усіляких застосунків, він починає працювати більш уповільнено. Однак, у кожного з нас є певний улюблений додаток, який ми застосовуємо щоденно. Швидкісний запуск збиратиме та аналізуватиме дані для того, щоб вирішити, які з додатків є Вашими улюбленцями, та надасть їм особливий статус.

Fast track

Fast track

Таким чином, після використання Flyme 6 певний час, One Mind знатиме Ваші звички з використання улюблених додатків та помітить їх як високий пріоритет, аби при наступному запуску таких додатків вони відкривалися швидше в порівнянні з іншими.

Оригінальна стаття: http://forum.flymeos.com/thread-18710-1-1.html