[Новини][Відкрий 6] Розділ 4: Розумні сповіщення

1841

1

2017-02-01 20:33

Show all posts
Edited by andrey1922 at 2017-02-01 15:48

Сьогодні мипоговоримо про таку функцію Flyme 6 як Розумні сповіщення (Smart Notifications).

Smart notofications

Smart notofications
  
Говорячи про панель сповіщень, багато з вас, гадаю, погодиться, що в наш час у ній вже досить багато різних сповіщень від додатків (новин, реклами, повідомлень від застосунків тощо), які не просто забирають багато простору панелі, але й впивають на інші дуже важливі сповіщення такі як, можливо, повідомлення, пошта та розклад у календарі.

Отож, функція Розумні сповіщення у Flyme 6 розроблена спеціально для того, щоб вирішити цю проблему. Якщо коротко, то вона аналізуватиме сповіщення, вилучатиме ті, які неважливі або менш важливі, то поміщатиме їх до скриньки «Неважливі сповіщення» у верхньому правому кутку панелі сповіщень, щоб ви змогли їх перевірити коли у вас буде час. Таким чином, ця функція залишить більш важливі сповіщення на головній панелі, щоб Ви могли їх побачити одразу після отримання.

Невеличкий приклад (натисніть на малюнок для перегляду):

Example 1

Example 1


Flyme 6 не тільки аналізуватиме самі сповіщення, а й вивчатиме та аналізуватиме дії користувача аби більш чітко розподіляти їх по категоріям. Наприклад, якщо сповіщення змахували кілька разів підряд із секції «Важливі» на панелі (іншими словами видаляли їх), згодом воно буде переміщено до секції «Неважливі сповіщення». Та навпаки, якщо Ви часто натискатимете насповіщення у секції «Неважливі», повідомлення від цього певного застосунку будуть переміщені до секції «Важливі сповіщення».

Якщо надокучливі сповіщення надходять із самої системи, вони будуть переміщені до категорії «Неважливі сповіщення», без якогось особливого поводження.

Крім того, що сповіщення розумні, панель сповіщень також можна настроювати. Утримуючи сповіщення, угорі з’являється опція, яка надасть можливість вказати пріоритет цього застосунку.

Example 2

Example 2


Оригінальна стаття:
http://forum.flymeos.com/thread-17619-1-1.html