[Новини][Відкрий 6] Розділ 3: Нова багатозадачність

3239

19

2017-01-22 17:30

Show all posts
Edited by andrey1922 at 2017-01-23 12:00

Усім привіт. Ще одна тема стосовно нововведень у Flyme 6: дизайн меню багатозадачності (multi-tasking).

Multi-tasking

Multi-tasking
Із зображення внизу ми бачимо, що прокручування в меню багатозадачності у Flyme 6 змінилося з вертикального на горизонтальне, а опція «Закрити всі» переїхала згори вниз.

Multi-tasking 2

Multi-tasking 2

Використовуючи ці зміни, ми бачимо більше змісту з кожного додатку в меню багатозадачності, та легше можемо дотягнутися до кнопки «Закрити всі», коли перцюємо з телефоном однією рукою.
Відповідно змінився спосіб закриття додатків: зі змахування піктограми додатка ліворуч або праворуч на її змахування догори. А якщо Ви змахуєте мініатюру додатку донизу, у Вас з’явиться три опції: Заблокувати, Розмиття та Мульти (або кілька вікон) (цей режим потребує підтримки у застосунках та недоступний для всіх додатків).

Lock-Secret

Lock-Secret
Натискаючи на опцію «Заблокувати» Ви маєте змогу дозволити застосунку працювати у фоновому режимі та не дати йому змоги завершитися, натискаючи «Закрити всі».

Close all

Close all
А ось новою тут є функція «Розмиття», задопомогою якої Ви можете приховати мініатюру свого додатку, таким чином приховуючи вміст застосунку, аби уникнути непотрібних витоків інформації приватних даних.

Окремо від багатозадачності, вигляд мульти-сторіноку стоковому браузері також змінився. Тепер вони також прокручуютьсягоризонтально як і в меню багатозадачності.

Close all 2

Close all 2
  

Це нова багатозадачність у Flyme 6.Чи вважаєте Ви нововведення більш зручними у порівнянні з Flyme 5?

Оригінальна стаття: http://forum.flymeos.com/thread-17053-1-1.html