[Новини][Відкрий 6] Розділ 1: Дизайн

2412

7

2017-01-19 20:56

Show all posts
Edited by andrey1922 at 2017-01-21 13:38

Flyme 6

Flyme 6

Від дня випуску 30 листопада 2016 року, нова версія – Flyme6, отримала багато уваги. Зважаючи на те, що розпочалося бета-тестування, усе більше користувачів цікавляться, що нового принесла Flyme 6. Тому ми вирішили розповісти про її нові функції та історію, так би мовити, за завісою. Новий дизайн, функція «Декілька просторів», штучний інтелект «One Mind»… … всі речі, які ви вважаєте цікавими, будуть детально представлені у цьому проекті.

І сьогодні ми представимо новий дизайн Flyme 6!

При розмові про дизайн Flyme, перші враження користувачів можуть бути простота, свіжість, мінімалізм та т.і. Але починаючи з Flyme 5, кольори Flyme стали більш яскравими у порівнянні з приглушеними та елегантними кольорами Flyme 4. Ця зміна стала навіть більш помітною при виборі кольору у Flyme 6. У якості тонів у Flyme 6 було обрано 7 кольорів, и ми можемо чітко побачити, що ці кольори стали більш помітні, яскравіші та більш насичені.

(Порівняння кольорів: зверху - Flyme 5, знизу - Flyme 6).

Flyme 5 design

Flyme 5 design

Flyme 6 design

Flyme 6 design
  

У Flyme 5, команда дизайнерів надала концепцію, яка має назву «Дизайн вмісту» (анг. 'Content Design'). І відтоді вона одразу ж стає основним ефектом Flyme.

Content Design

Content Design

То що ж таке «Дизайн вмісту»?

Фокус та головний акцент такого дизайну – це Зміст. Команда дизайнерів вважала, що користувачі мають повністю насолоджуватися змістом на своїх екранах, аніж відволікатися на вишуканий дизайн компонентів, що, згідно з цим принципом, повинно бути тільки допоміжним фактором для покращення читання змісту (контенту). Тому, замість створення просто красивих елементів, дизайнери видалили лінії та рамки, аби зробити інтерфейс більш інтегрованим. Саме завдяки цьому принципу текст у Flyme 6 є більш чітким, ніж делікатний та тонкий шрифт у Flyme 5. Завдяки збільшення шрифту, Flyme 6 поліпшила подальшу читабельність системи.

Screen 1-3

Screen 1-3

Screen 4-6

Screen 4-6


Flyme 6 приносить незрівнянний дизайн анімацій, та, як завжди, команда переробила більш ніж 200 нових анімацій для того, щоб додати системі потужності. Невеличкий приклад:

GIF 1

GIF 1


Це огляд нового дизайну Flyme 6, що ви про це думаєте?