Gigabizi
Cupcake

  • 0

    Threads

  • 3

    Posts

  • 10

    Credits

Gold:3

Sign In:0

2016-12-15 19:59

Show all posts
#1st anniversary# Рівно рік тому я купив собі meizu m2 mini.Чудовий смартфон.Краса практичність,надійність все про нього.Але трапилася зі мною біда...Був дуже сильний снігопад і ми с друзями бавились бігали по кучугурам.І тут, прийшовши додому я не знайшов свого телефона- красунчика.Де я його тільки не шукав усе марно...Втративши надію я через аккаунт flyme заблокував смартфон.
  From Forum App
Reply Support () Report
Gigabizi
Cupcake

  • 0

    Threads

  • 3

    Posts

  • 10

    Credits

Gold:3

Sign In:0

2016-12-15 20:38

Show all posts
#1st anniversary# продовженняминуло 2 тижні. я так само блукав і вглядався вже в лід(температура змінлась з -20 до +5)марно...І тут вранці, ідучи на пари,трапилось чудо!!!посеред розтанувшої кучі снігу я бачу малесеньке сріблясте чудо...мене кидануло в жар я бігом туди.люди йдуть мимо смються ,а я виьиваю його кулаками з льоду.розбивши до крові я нарешті його дістав замерзшого бідолагу.приніс додому відігрів поставив на зарядку і почав чиьати як врятувати мого пацієнта...
  From Forum App
Reply Support () Report
Gigabizi
Cupcake

  • 0

    Threads

  • 3

    Posts

  • 10

    Credits

Gold:3

Sign In:0

2016-12-15 20:44

Show all posts
#1st anniversary# і знову я)читаю в інтернеті статтю iphone 6 пробув в снігу добу і живий .Ха ха ха 2 тижні і хоть би шо!Користуюсь їм досі!усе літає,батарею тримає 2 доби!якість вищий клас!meizu one love!
  From Forum App
Reply Support () Report
You have to login before you can reply Login | Register

©2024 Meizu Telecom Equipment Co., Ltd. All rights reserved.