nykolayko
Donut

  • 1

    Threads

  • 7

    Posts

  • 56

    Credits

Gold:13

Sign In:1

2017-08-09 14:15

Show all posts
Edited by nykolayko at 2017-08-09 15:11

Доброго дня! Телефон U10. Прошивка Flyme 6.1.0.0 G . Не вдається встановити додатки Гугла ні цим способом, ні іншим ( через FlashFire-Pro-0.57.apk, все одно вилазить помилка "70".) В цьому ж способі встановлення доходить до п.3, встановлює Google play services і просто зависає на даному пункті. Оскільки було написано, що встановлення буде не швидким, давався час на: вчора вечером  близько 3-4 годин очікування, потім залишався на ніч. Результату ніякого.

Up: тільки що встановив флайм 5 та спробував встановити сервіси гугл даним способом. Все встановилося за 5 хв.
Reply Support () Report
nykolayko
Donut

  • 1

    Threads

  • 7

    Posts

  • 56

    Credits

Gold:13

Sign In:1

2017-08-09 16:32

Show all posts
artzeus replied at 2017-08-09 16:22
У меня на 6 флайме минут за 6 установилось.

Ну Вам пощастило. В мене наглухо відмовляється встановлюватися далі 3п. Все робив по інструкціях, декілька разів начисто перепрошивав телефон зі всіма вайпами. Голяк.
Reply Support () Report
nykolayko
Donut

  • 1

    Threads

  • 7

    Posts

  • 56

    Credits

Gold:13

Sign In:1

2017-08-10 04:41

Show all posts
З горем навпіл встановив сервіси гугл і супровідні програми. Розкажу що та як. Отже, оскільки у мене встановлювало Google play services і на цьому ж пункті зависало, було вирішено решту програм доставити вручну.
Шукав я їх за запитом google calendar (contact) sync apk, google play store. Або ж на сайті http://www.apkmirror.com
ПРойшовши танці з бубном , вдалося встановити і довести до нормальної роботи плей маркет і сервіси гугл. Все працює ніби стабільно.
Бажаю удачі у встановленні та не стикатися із тим з чим зіткнувся я!
Reply Support () Report
You have to login before you can reply Login | Register

©2024 Meizu Telecom Equipment Co., Ltd. All rights reserved.