xTitan
Ice Cream

Gold:3295

Sign In:511

100KForumMembers

2016-12-02 04:41

Show all posts
uygulama acilislari ve bildirim sistemi acayip sekil olmus.tahminen onumuzdeki hafta global beta yayinlanacakmis.en cok ilgimi ceken ise yeni task manager ve uygulama acikis efektleri muazzam olmus.Ben pek oyun yada uygulama yukleyen biri degilim.google foto ceviri youtube falan filan sosyal medya kullanmam o yuzdende uygulamalari yuklu degil fakat 2 senelik mx4 kullanimimda ve halende kullaniyorum bir cihaz hicmi kasmaz hicmi takilma yapmaz cok sevdigim yani buydu.flyme 6 da bence guzel gorunuyor deneme surumunu yuklemeyecek olsamda stabil surum icin sabirsizlikla bekliyorum.Tek eksik yani suan icin bana gore nougat surumu eklenseydi ki mx4 un islemcisi nougat surumune tam uyumlu o zaman harika olurdu.mesela flyme 6.2.x.x surumu buyuk ihtimaal yeni cihazlarinda yuklu olarak gelecek.Meizuya devam.cevremdekileride meizulu yaptim .ins darisi pro 6s eger gelirse ulkemize alacagim
Reply Report
xTitan
Ice Cream

Gold:3295

Sign In:511

100KForumMembers

2016-12-05 04:17

Show all posts
https://youtu.be/YGXzVaNJtgI

Buradaki animasyon ve gecis efektleri bir garip gozukuyor.Sanirim bu flyme 6 android 5.1 surumu olan test surumu
Reply Report
You have to login before you can reply Login | Register

©2024 Meizu Telecom Equipment Co., Ltd. All rights reserved.