daddywolf
Eclair

Gold:209

Sign In:41

2017-04-21 03:16

Show all posts
Питання до модераторів - чи потрібно буде оновлюватись на стабільну версію,  не бету, теж з пунктом Clear data?
  From Forum App
Reply Support (0) Report
daddywolf
Eclair

Gold:209

Sign In:41

2017-04-22 02:20

Show all posts
LexHD create on 2017-04-21 11:02
Як забажаєте

Тобто? Я бажаю щоб мені прийшло "повітрям" оновлення і встановилось без порушення діючої структури і вмісту даних.  Це планується? Чи треба буде для оновлення тагці з бубном влаштовувати,  котрі тут активно обговлрюються
  From Forum App
Reply Support (0) Report
daddywolf
Eclair

Gold:209

Sign In:41

2017-04-23 03:16

Show all posts
LexHD create on 2017-04-22 11:41
Edited by LexHD at 2017-04-22 08:13 Які танці з бубном? Як ви будете оновлюватись немає жодного значення, процес однаковий. Бажаєте по повітрю, тоді чекайте. На офіційному сайті просто швидше з'являються у доступі. Вибір за вами.:-)Бета прошивка по повітрю не буде приходити, на то вона й бета, доступна тільки для користувачів форуму. Стабільна прилетить.

Це новина,  що бета тільки для користувачів форуму.  Якщо не помиляюсь,  опція бета тестування передбачена у самому Флаймі,  як розумію - навіть бети мали приходити повітрям,  що логічно.
Я бета тестер на гуглівських продуктах - все прилітає)
Я бажаю просто стабільну нову прошивку,  і не тому зо просто нову - а тому що у діючій,  попри усі наявні плюси самої організації оболонки - хрень повна з кодом камери,  3g модуля,  управління пам'яттю і телефонним модулем
  From Forum App
Reply Support (0) Report
You have to login before you can reply Login | Register

©2024 Meizu Telecom Equipment Co., Ltd. All rights reserved.