Зараз іде   >>>

Вибирайте обережно, щоб отримати шанс пройти у наступний раунд

Після подачі прогнозу Ви не зможете змінити його.Упевнені, що хочете продовжити?

NБільше не показувати
Учасники, що пройшли у наступний раунд.
 • 1/8 фіналу
 • Чвертьфінал
 • Півфінал
 • Фінал
 • Лотерея
   Правила:

   1. Для проходження у наступний раунд (Чвертьфінал), вам треба зробити хоча б 3 вірних прогнози в 1/8. Якщо ви вгадаєте 6 або більше результатів - пройдете відразу у Півфінал. Якщо вгадаєте переможців усіх матчів - у Фінал.

   2. Щоб пройти у наступний раунд (Півфінал), Вам треба зробити хоча б 2 вірних прогнози у Чвертьфіналі. Якщо вгадаєте переможців усіх матчів - пройдете відразу у Фінал. Учасники, які пройшли у наступний раунд(и), відобразяться внизу сторінки, як тільки поточний раунд завершиться.

   3. Для проходження у наступний раунд (Фінал), вам треба передбачити результати обох півфінальних матчів. Учасники, які пройшли у наступний раунд, відобразяться внизу сторінки, як тільки поточний раунд завершиться.

   4. Якщо ви вгадаєте переможця фінальної гри – отримаєте головний приз.

   5. Учасник, який вгадав переможців усіх матчів і передбачив Чемпіона Світу, отримує головний приз - MEIZU 15 Plus (6+64Гб, Чорний). Якщо переможців буде декілька, вартість головного призу буде розділена, і переможці отримають купони Amazon, еквівалентні частині вартості смартфона кожен (вартість MEIZU 15 Plus, 6+64Гб - 700$). Переможцям з країн, де не підтримуються купони Amazon, ми подаруємо призи еквівалентної вартості.

   6. Лотерея: Крім головного призу, у вас також є можливість взяти участь у лотереї. Протягом усіх раундів конкурсу (крім фінального), ми будемо розігрувати 30$ купони Amazon серед учасників. У 1/8 буде 3 лотерейних переможця, У чвертьфіналі - 2, У півфіналі - 1. Лотерейний переможець(ці) будуть відображені внизу сторінки, після завершення кожного раунду.

   7. Розклад ігор складено за київським часом (UTC/GMT+3). Угадувати результат можна за 12 годин до старту кожної гри. Наприклад, якщо матч розпочнеться о 20:00 (за київським часом), 11 Липня, ви не зможете залишити свій прогноз після 8:00, 11 Липня (за київським часом). Після того, як ви зробили свій прогноз, його не можна змінити. Тим не менш, не обов'язково вгадувати результати усіх ігор відразу. Ви можете передбачати результат кожної гри окремо (враховуючи дедлайн).

   8. Кнопка "Переможе" буде неактивна, якщо матч вже закінчився/ще не розпочато, або якщо ви не набрали необхідну кількість вірних прогнозів у попередньому раунді.

   9. MEIZU Telecom Equipment Co., Ltd. залишає за собою право змінювати умови конкурсу без пояснення причин.

   MEIZU Telecom Equipment Co., Ltd.Усі права захищені